کدخبر: ۱۶۸۵

کلوپ صدرنشین شد

یورگن کلوپ از صدرنشینی و صعود لیورپول به دور بعدی لیگ اروپا ابراز خوشحالی کرد.

کلوپ صدرنشین شد

به گزارش پایگاه خبری ۲۴ و به نقل از ساکرنت، لیورپول پنجشنبه شب با پیروزی ۴ بر صفر مقابل لاسک اتریش در گروه E، به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کرد. پس از اینکه تولوز در خانه مقابل یونیون سنت ژیلوز به تساوی بدون گل رسید، لیورپول توانست رقیبش را شکست دهد و با ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

لوئیس دیاز پس از ۱۲ دقیقه لیورپول را پیش انداخت و کودی خاکپو سه دقیقه بعد اختلاف را دو برابر کرد.

پنالتی محمد صلاح در اوایل نیمه دوم نتیجه را ۳ بر صفر کرد و خاکپو دومین ضربه پنالتی خود را در وقت های تلف شده به ثمر رساند تا نتیجه را کامل کند.

یورگن کلوپ در مورد پیروزی ۴ بر صفر مقابل لاسک در دور پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا اظهار نظر کرد و گفت: خوب بازی کردیم ولی بعضی چیزها را زیاد دوست نداشتم. هنوز هم نیاز به رشد و پیشرفت داریم. فوتبال خوبی بود اما این بازی باید قبل از پایان نیمه اول یک سره می شد. اگر پیشتاز هستید و برتری دارید، پس باید شانس بازگشت حریفتان به بازی را از بین ببرید.

او در بخش بعدی افزود: از نظر دفاعی باید بگویم خیلی قوی بودیم. ما متحد بودیم و این بسیار مهم است. ما واقعاً در خیلی چیزها خوب بودیم اما بعد از نیمه اول ریتم خود را از دست دادیم. بازی مهمی مقابل یونیون در دور آخر برگزار خواهد شد، بنابراین ما به آنجا می رویم و برای پیروزی بازی می کنیم اما خوب است که مجبور نیستیم پیروز شویم.  

لیورپول می‌توانست زودتر از این‌ها صعودش را به دور بعدی رقابت‌ها قطعی کند اما شکست ۳ بر ۲ از تولوز باعث شد تا صعود لیورپولی‌ها به تعویق بیفتد. پیروزی تولوز به عنوان یکی از بهترین نتایج تاریخ این تیم از سوی هوادارانش جشن گرفته شد. لیورپول با پیروزی در سه بازی قبلی خود در گروه E، حالا صدرنشین است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۸۵
ارسال نظر