کدخبر: ۱۶۸۸۲

دلیل جدایی یک بازیکن از پرسپولیس: مدیرعامل بد حرف می‌زند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بابت عدم رعایت احترام در جلسه با مدیران باشگاه تصمیم به جدایی از سرخپوشان دارد.

دلیل جدایی یک بازیکن از پرسپولیس: مدیرعامل بد حرف می‌زند

به گزارش 24 آنلاین، باشگاه پرسپولیس در حالی دنبال انتخاب سرمربی برای فصل بیست و چهارم لیگ برتر است که با معضل جدایی بازیکنان کلیدی خود نیز روبرو شده است.

مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر با اتمام مدت قراردادشان تصمیم به جدایی گرفته‌اند تا پیشنهاد تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان را بررسی کنند.

ترابی پس از اینکه پیشنهاد وسوسه کننده تراکتور تبریز را دریافت کرد حاضر به ادامه مذاکره با پرسپولیس برای تمدید قرارداد نشد تا در آستانه پیوستن به جمع سرخپوشان تبریزی قرار بگیرد.

موضوعی مشابه با آنچه برای دانیال اسماعیلی فر رخ داده است اما این بازیکن حاضر به دادن تخفیف به پرسپولیس هم شده است اما از رفتار رضا درویش مدیرعامل باشگاه در آخرین نشستی که با او داشته، ناراحت شده و معتقد است با او به خوبی صحبت نشده است.

اسماعیلی فر نحوه صحبت‌های درویش را درخور بازیکن تیم ندانسته و به یکی از اعضای تیم نیز به صراحت اعلام کرده است اگر مدیرعامل باشگاه احترام او را در جلسه مذاکره نگه دارد و شروط عجیب برای تسویه فصل گذشته قرار ندهد، حاضر به تمدید قرارداد است.

اسماعیلی فر تا پایان هفته هم مهلت مذاکره دوباره با باشگاه پرسپولیس را قرار داده است و پس از آن برای حضور در تیم دیگر تصمیم گیری می‌کند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۸۸۲
ارسال نظر