کدخبر: ۱۶۸۹۹

ناگلزمان از تساوی ناامیدکننده شاگردانش رضایت دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از تساوی در دیدار برابر سوئیس راضی است.

ناگلزمان از تساوی ناامیدکننده شاگردانش رضایت دارد

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتبال آلمان در آخرین بازی‌اش در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ به‌سختی توانست به یک تساوی دست پیدا کند. آلمان در دیدار برابر سوئیس تا دقایق پایانی با یک گل عقب بود. فولکروگ که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد، گل تساوی را در دقیقه‌های تلف‌شده بازی به ثمر رساند تا مانشافت به عنوان تیم نخست گروه نخست راهی دور بعد شود.

به نوشته اسکای اسپورت، یولیان ناگلزمان در نشست خبری بعد از بازی گفت: سوئیس حریف بزرگی برای ما بود. به نظرم بازی لذتبخش و زیبا بود. هر دو تیم بازی تاکتیکی خوبی را به نمایش گذاشتند. با آنکه دیر به گل تساوی رسیدیم اما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان ادامه داد: به نظرم شایسته این تساوی و کسب یک امتیاز بودیم. سوئیس بعد از آنکه گل زد به بازی دفاعی و ضد حمله روی آورد و طبیعی است که در این شرایط امکان گل‌خوردن زیاد است. ما برای زدن گل تساوی تلاش زیادی از خود نشان دادیم و به نظرم با شایستگی به گل رسیدیم. شایسته گل تساوی بودیم و خوشحالیم که تلاش ما جواب داد.

ناگلزمان درباره گلزنی فولکروگ گفت: او یک گل مهم دیگر به ثمر رساند. این برای یک مربی بسیار خوشحال‌کننده است که بازیکنانی را داشته باشد که از نیمکت وارد زمین شده و تاثیرگذار ظاهر می‌شوند. برای تغییر نتیجه همیشه نیاز به چنین بازیکنانی است و خوشحالم که فولکروگ تاثیرگذار ظاهر شد و گل تساوی را به ثمر رساند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۸۹۹
ارسال نظر