کدخبر: ۱۶۹۱۰

سوئیسی‌ها از تساوی در دقایق پایانی تاسف خوردند

سرمربی تیم ملی سوئیس گفت:‌ متاسفم که برد را در ثانیه‌های پایانی از دست دادیم اما عملکرد فوق‌العاده‌ای ارائه دادیم.

سوئیسی‌ها از تساوی در دقایق پایانی تاسف خوردند

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتبال آلمان در هفته پایانی رقابت‌های گروه A یورو ۲۰۲۴، به مصاف سوییس رفت و با تساوی برابر این تیم، صدرنشین ماند تا به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شود.

گرانیت ژاکا، کاپیتان تیم ملی سوئیس، در پایان بازی گفت: همیشه گل‌خوردن در پایان بازی ناامیدکننده است. در مجموع فکر می‌کنم شخصیت فوق‌العاده‌ای از خودمان نشان دادیم، توپ را به‌خوبی حفظ و در کل خیلی خوب بازی کردیم و در نهایت باید از یک امتیاز خوشحال باشیم.

او در ادامه گفت:‌ می‌دانستیم آلمانی‌ها چقدر قوی‌اند و برابر این تیم نمی‌شود آزادانه با توپ بازی کنیم اما فکر می‌کنم بدون توپ زمانی که حریف توپ را در اختیار داشت هم خوب ظاهر شدیم و فضاها را به‌خوبی بستیم، پرس کردیم و در بیشتر موارد خودمان را خوب نشان دادیم.

مورات یاکین، سرمربی تیم ملی سوئیس، نیز گفت:‌ در ابتدا باید تیمم را تحسین کنم. بازی تاکتیکی و خوبی را ارائه کردیم و دیدید که چقدر دویدیم و جنگیدیم. می‌توانستیم با ضد حملات حریف را آزار دهیم. واقعا از سبک بازی و شیوه بازی تیمم راضی‌ام. متاسفم که برد را در ثانیه‌های پایانی از دست دادیم اما عملکرد فوق‌العاده‌ای ارائه دادیم.

او درباره حریف دور بعد سوئیس نیز گفت: ایتالیا یا کرواسی هر دو تیم‌های خوبی‌اند و باید به‌خوبی برای دور بعد آماده شویم. در قدم اول از لحظه لذت خواهیم برد و سپس زمان خواهیم گذاشت تا برای بازی بعدی آماده شویم. هر دو تیم، تیم‌های قابل احترامی‌اند و فرقی ندارد با چه تیمی روبه‌رو شویم.

در نتیجه دیدارهای یکشنبه‌شب آلمان و سوئیس به مرحله حذفی یورو ۲۰۲۴ راه یافتند و منتظر مشخص‌شدن حریفانشان خواهند بود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۹۱۰
ارسال نظر