کدخبر: ۱۶۹۶۵

استارت رسمی سپاهان در ۳ جبهه با تاکید بر قانون‌مداری

سپاهان که کمتر از یک هفته پیش در پایان فصل فوتبالی ۰۳-۱۴۰۲ یک جام را با خود به نقش‌ جهان برد، اعلام کرده که از هفته‌ها قبل فعالیتش در جهت تشکیل تیم قدرتمندی برای حضور در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و رقابت‌های آسیایی آغاز کرده است.

استارت رسمی سپاهان در ۳ جبهه با تاکید بر قانون‌مداری

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال سپاهان پس از فصل پر فراز و نشیبی که سپری کرد، توانست در نهایت قهرمانی را در جام حذفی به نام خود ثبت کند و یک جام را با خود به خانه ببرد تا پایان خوشی را رقم بزند.

 این در حالی است که طلایی‌های نصف‌جهان که در این فصل با چالش‌هایی زیادی دست و پنجه نرم کردند، به‌عنوان آخرین تیم به تعطیلات رفتند.

از سوی دیگر نماینده فوتبال اصفهان تنها با حدود ۴۰ روز فاصله باید در پلی‌آف لیگ نخبگان در نقش‌جهان میزبان شباب الاهلی امارات باشد و همین امر نیازمند سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف شرایط نقل‌ و انتقالات بازیکنان و ادامه همکاری با سرمربی پرتغالی است.

ژوزه مورایس که این فصل در دومین سال حضورش حواشی زیادی را در فوتبال ایران پشت سر گذاشت، در هفته‌های پایانی لیگ زمزمه‌هایی از جدایی یا آمادگی برای هر تصمیمی بیان کرد، البته این صحبت‌ها پیش از قهرمانی بود و مدیر عامل جدید سپاهان صراحتا اعلام کرد که یک فصل دیگر با او قرارداد دارند. 

به گزارش ایسنا، سپاهان برای جلوگیری از چالش با ستاره‌هایی چون مغانلو به‌عنوان آقای گل لیگ برتر، رامین رضاییان، چهارمین پاسور برتر لیگ و فرشاد احمدزاده در همان اواسط فصل تمدید کرد، اما بند فسخ قراردادی آن‌ها و صحبت‌هایی مبنی بر دلخوریشان از باشگاه، طلایی‌ها را به دردسر انداخته تا جایی که بلافاصله پس از قهرمانی، رضاییان جدایی‌اش را از جمع سپاهانی‌ها را رسانه‌ای کرد.

با این حال باشگاه سپاهان پس از گذر از دوران سخت و رسیدن به جام در پیامی ضمن تشکر از هواداران، کادر و بازیکنان تیم فوتبال، پرسنل باشگاه و شرکت فولاد مبارکه و اصحاب رسانه اعلام کرد: مدیریت باشگاه سپاهان از هفته‌ها قبل فعالیت خود را برای تشکیل تیمی قدرتمند آغاز کرده و بر اساس سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه و هیئت مدیره باشگاه و همچنین بر اساس اصل قانون‌مداری، به دنبال تقویت تیم برای حضور موفق در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و رقابت‌های آسیایی است تا سپاهان بار دیگر بتواند شادی را برای هواداران سپاهان و مردم فهیم اصفهان به ارمغان بیاورد.

حال باید دید طلایی‌ها این فرصت کوتاه برای حضور در رقابتی حساس آسیایی چگونه مدیریت خواهند کرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۹۶۵
ارسال نظر