کدخبر: ۱۶۹۷

هجمه علیه یک باریکن آلمانی: پول می‌گیری که بازی کنی!

مدیران بایرن مونیخ به شدت از شرایط سرژ گنابری، ستاره این تیم، در چند هفته اخیر و عملکردش در این فصل ناراضی هستند.

هجمه علیه یک باریکن آلمانی: پول می‌گیری که بازی کنی!

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، گنابری در این فصل عملکرد خوبی نداشته و نتوانسته رضایت مدیران و کادر فنی بایرن مونیخ را به دست آورده و همین موضوع دردسرهایی را برای او به وجود آورده است. 

آخرین و تنها گل این بازیکن در این فصل بیش از هشت هفته قبل به ثمر رسید و از آن زمان تا به حال تلاش‌های او برای باز شدن پایش به گلزنی بی‌نتیجه بوده و همین باعث شده است که او حالا با خطر تبدیل شدن به گزینه چهارم بازی در ترکیب تیمش تبدیل شود. 

لروی سانه، کینگزلی کومان و حتی ماتیس تل هم حالا جلوتر از او در صف ورود به ترکیب قرار دارند و این شرایط به هیچ وجه برای مدیران این باشگاه قابل قبول نیست و آنها از این وضعیت عصبانی هستند. 

این بازیکن 28 ساله سال گذشته قراردادش را با بایرن تمدید کرد و دستمزدی بیشتر از 15 میلیون یورو در سال دریافت می‌کند و حالا مدیران این باشگاه انتظار دارند که او عملکردی هم در همین حد و اندازه داشته باشد. 

روزنامه بیلد مدعی شده که گنابری تمام تلاشش را در چند ماه آینده به کار خواهد گرفت تا ثابت کند که این قرارداد اشتباهی از سوی بایرن نبوده و می‌خواهد جواب اعتمادی که از سوی آنها به او شد را بار دیگر بدهد. او به خوبی از شرایط بدی که در آن قرار دارد آگاه است و امیدوار است که بتواند زودتر این وضعیت را از بین ببرد و به حضور در یورو 2024 هم امیدوار بماند.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۱۶۹۷
ارسال نظر