کدخبر: ۱۶۹۹۵

بیرانوند ادای تعصب به پرسپولیس داشت!

پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس مواضع تندی در خصوص فسخ یک طرفه قرارداد علیرضا بیرانوند دارند و معتقد هستند حضورش دیگر به درد پرسپولیس نمی خورد.

بیرانوند ادای تعصب به پرسپولیس داشت!

به گزارش 24 آنلاین، علیرضا بیرانوند به دلیل عدم دریافت مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان از قرارداد ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی خود اقدام به فسخ یکطرفه قراردادش گرفت تا با واکنش تند هواداران این تیم روبرو شود.

بیرانوند که همچون نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته با فسخ یکطرفه قراردادش باعث دلخوری طرفداران شد این فصل با احساس کاملا متفاوت آنها روبرو شد. طرفداران پرسپولیس در فضای مجازی و حضور روبروی ساختمان باشگاه پرسپولیس به صراحت خواستار برخورد قانونی با او شدند تا نشان دهند هیچ کس مهم‌تر از اسم پرسپولیس نیست.

پیشکسوتان پرسپولیس نیز در اظهارنظرهای جداگانه نشان دادند دیدگاهی کاملا مشابه با هواداران دارند و رفتار بیرانوند را دور از شأن باشگاه پرسپولیس دانستند.

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، در خصوص این موضوع گفت: بازیکنی که قدر پیراهن تیم را نداند بهتر است دنبال همان خریدن رویایش با پول در تیم‌های دیگر باشد. مگر می‌شود بیرانوند چنان ضرری کرد که حالا حالاها نمی‌فهمد چه آسیبی به شخصیت فوتبالی‌اش زد. میلیاردها تومان باید خرج می‌کرد تا به پرسپولیس بیاید. حالا که تقدیر برایش اینگونه خواسته بود خیلی راحت آن را پس زد. تعصب علیرضا بیرانوند به پرسپولیس فیلم است و فقط پول برایش مهم است. دندان پوسیده را باید کند. ما فقط پرسپولیس برایمان مهم بود نه پول. او ماندنش دیگر به درد نمی‌خورد.

تعصب بیرانوند به پرسپولیس «فیلم» بود/ می‌گفت به خاطر پول می‌روم!

پایان رأفت مهاجم پیشین پرسپولیس نیز در این خصوص اظهار داشت: برای مردم اهمیتی ندارد که بیرانوند بماند یا برود. بیرانوند برای تیم زحمت کشیده اما این روش جدایی درست نیست. خیلی راحت باید عنوان می‌کرد به خاطر پول و تأثیر آن در زندگی‌اش قصد جدایی دارد. اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد بیرانوند را برگرداند، خودش را کوچک می‌کند. این موضوع هم برازنده پرسپولیس نیست.

اسماعیل حلالی درباره این موضوع تاکید کرد: رفتن برای هر بازیکنی می‌تواند اتفاق بیفتد ولی وقتی آن بازیکن فکر کند با رفتنش می‌تواند ضرر بزند اشتباه محض است. پرسپولیس بهترین بازیکنان را به هر دلیلی از دست داده است که شاید اسم آقای بیرانوند در بین آنها گم باشد.

او افزود: همه چیز در تیم‌های بزرگ به عملکرد فنی مربوط نیست بلکه بازیکن باید قدر احترام و برندی که بر تن می‌کند را بداند. رفتار حرفه‌ای در همین جدایی هم دیده نمی‌شود. من واقعا نمی‌دانم بیرانوند روی چه بندی از قراردادش تصمیم به فسخ گرفته است اما می‌توانست خیلی بهتر از اینها تصمیم گیری کند تا از دل هواداران و مدیران باشگاه بیرون نیاید.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۹۹۵
ارسال نظر