کدخبر: ۱۷۱۸۵

وضعیت بیرانوند چگونه خواهد شد؟

علیرضا بیرانوند پس از پایان فصل بیست و سوم رقابت های لیگ برتر قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به صورت یکطرفه فسخ کرد و پس از آن سرخ ها از این دروازه بان شکایت کردند.

وضعیت بیرانوند چگونه خواهد شد؟

به گزارش 24 آنلاین، هومن هدایتی در خصوص آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه پیگیر وضعیت بیرانوند هستند، همچنین دادخواستی را در کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال به ثبت رسانده‌ایم و به بیرانوند نیز ابلاغ شده و ما منتظر برگزاری جلسه حضوری کمیته تعیین وضعیت هستیم.

او ادامه داد: از نظر حقوقی من مطمئن هستم که باشگاه پرسپولیس به عنوان ذی‌حق در این پرونده شناخته خواهد شد. بیرانوند، ۵، ۶ روز دیگر فرصت دارد تا به ابلاغیه کمیته اخلاق پاسخ دهد. این دروازه‌بان یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و وضعیت قراردادی او در دست هیأت مدیره و مدیرعامل است.

سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس افزود: مواردی که در روزهای اخیر در فضای مجازی مطرح شده مبنی بر اینکه یکی از عوامل باشگاه بدون اطلاع مدیران به قرارداد بیرانوند بند فسخ اضافه کرده است، صحت ندارد. در قرارداد او هیچ بند فسخی قرار نداشته و فقط در الحاقیه عنوان شده بود که او پس از پایان مسابقات و ظرف مدت ۱۵ روز باید مطالبات خود را دریافت کند که همین اتفاق نیز رخ داد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۷۱۸۵
ارسال نظر