کدخبر: ۱۷۲۳۴

سرمربی آلمان با وجود پیروزی دانمارک از داوری ناراضی است

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با وجود پیروزی برابر دانمارک از عملکرد داوری راضی نیست.

سرمربی آلمان با وجود پیروزی دانمارک از داوری ناراضی است

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتبال آلمان در شبی که داور سه گل را مردود اعلام کرد توانست با دو گل برابر دانمارک به پیروزی برسد و راهی یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ شود. در این بازی داور و VAR بسیار پر کار بودند به طوری که دو گل ژرمن‌ها و یک گل دانمارک مردود اعلام شد و البته یک پنالتی به کمک VAR به سود آلمان گرفته شد.

به نوشته اسپورت، ناگلزمن در نشست خبری بعد از بازی از عملکرد داوری راضی نبود.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان گفت: بازی عجیبی بود. در ۲۵ دقیقه نخست بهترین نمایش خود را داشتیم. یک گل هم به ثمر رساندیم که داور آن را قبول نگرفت. به نظرم این گل درست بود. چنین برخوردهایی در هر بازی رخ می‌دهد و داور نباید آنها را خطا بگیرد. هیچ اتفاقی رخ نداد تا گل پذیرفته نشود. بارش شدید باران باعث شد ما دچار افت در زمین شویم. در نیمه دوم هم در بعضی از دقایق خوب بازی کردیم.

او ادامه داد: ما در این بازی واقعا خوب بودیم و این را در ۲۰-۲۵ دقیقه نخست نشان دادیم. به نظرم باید با صبر و حوصله بیشتر بازی کرد. در بعضی از دقایق خوب کار نکردیم و به بازیکنان دانمارک از جمله اریکسن فضا دادیم. اصلا بازی آسانی نبود و دانمارک هم نشان داد که تیم خوبی است. با وجود آنکه به پیروزی رسیدیم اما دانمارک هم نمایش بسیار خوبی داشت.

سرمربی آلمان در پایان گفت: به لطف حمایت هواداران به پیروزی رسیدیم و راهی دور بعد شدیم. من به این تیم افتخار می‌کنم. بازیکنان کیفیت بالای خود را به نمایش می گذارند. همیشه فرصت برای بهتر شدن وجود دارد. دوباره بگویم که در ۲۰ دقیقه ابتدایی بسیار خوب بودیم. اگر در دیگر بازی‌ها هم مثل ۲۰ دقیقه ابتدایی برابر دانمارک بازی کنیم شکست دادن ما بسیار سخت خواهد بود. صبور بودن و حفظ توپ چیزی است که به آن نیاز داریم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۲۳۴
ارسال نظر