کدخبر: ۱۷۳۱۴

سرمربی اسپانیا: با بهترین بازیکنان به دنبال قهرمانی است

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تاکید کرد هدف لاروخا صعود به فینال یورو ۲۰۲۴ و کسب عنوان قهرمانی است.

سرمربی اسپانیا: با بهترین بازیکنان به دنبال قهرمانی است

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتبال اسپانیا در ادامه نتایج درخشانش در یورو ۲۰۲۴ این بار گرجستان را قاطعانه شکست داد. اسپانیا در دور یک‌هشتم نهایی با نتیجه چهار بر یک گرجستان را در هم کوبید تا حریف آلمان در مرحله یک‌چهارم نهایی شود.

به نوشته آس، سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در نشست خبری بعد از بازی گفت: در این بازی اذیت شدیم و گل نخست را دریافت کردیم اما به خود ایمان داشتیم و به بازی برگشتیم. گرجستان در ضد حملات تخصص داشت و ما به‌خوبی چنین چیزی را می‌دانستیم. حریف بسیار خوب بازی کرد. آنها خوب دفاع می‌کردند و خوب هم دست به ضد حمله می‌زدند و طبیعی است که بازی‌کردن و پیروزشدن برابر چنین تیمی سخت است.

لوئیس دلافونته ادامه داد: می‌خواهم بگویم پیروزی برابر گرجستان برای ما بسیار مهم بود. گلی که دریافت کردیم ما را تحت تاثیر قرار داد با این حال کنترل کامل بازی را در دست داشتیم. چنین بازی‌هایی باعث می‌شود بهتر و بهتر شویم. باید بدانیم که همه حریفان خوب‌اند و کسب پیروزی اصلا آسان نیست. باید خود را آماده چنین شرایط سختی کرد.

او درباره دیدار با آلمان در دور یک‌چهارم نهایی نیز گفت: همه بازی‌ها سخت است و این دیدار هم از سخت‌ترین بازی‌هاست ولی ما انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم در همه بازی‌ها به پیروزی برسیم. امیدوارم در سه بازی پیش رو به پیروزی برسیم. البته می‌دانیم که کار سختی را پیش رو داریم. ما بهترین تیم و بهترین بازیکنان را داریم. ایمان دارم که برای پیروزی در هر بازی خواهیم جنگید و نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۳۱۴
ارسال نظر