کدخبر: ۱۷۳۲۳

هشدار برای تیم ملی فوتسال: از صندلی‌ها جدا شوید!

کارشناس فوتسال و دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران با انتقاد از رویه‌ای که کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در پیش گرفته است گفت: برای حضور تیم ملی در جام‌جهانی به مسئولان هشدار می‌دهم.

هشدار برای تیم ملی فوتسال: از صندلی‌ها جدا شوید!

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتسال ایران با هدایت وحید شمسایی قرار است شهریور سال جاری در مسابقات جام جهانی که به میزبانی ازبکستان برگزار می شود، حضور پیدا کند. ملی پوشان کشورمان در مرحله گروهی این مسابقات باید با فرانسه، گواتمالا و ونزوئلا بازی کنند.

رضا ناصری سنگربان سابق تیم ملی فوتسال ایران که سال‌ها پیراهن این تیم را برعهده داشت و سابقه انتخاب به عنوان بهترین دروازه بان فوتسال آسیا را نیز دارد، در گفت و گو با خبرنگار مهر به ارزیابی شرایط تیم ملی برای حضور در جام جهانی پرداخت.

ناصری در ابتدای این گفت و گو با انتقاد از کارشناسانی که گروه ایران در جام جهانی را آسان دانسته اند گفت: کسانی که چنین اظهار نظرهایی می کنند یا در مورد حریفان تیم ملی ایران تحقیق نکرده اند یا علم لازم در این مورد را ندارند.

این پیشکسوت فوتسال ادامه داد: بررسی شرایط حریفان تیم ملی فوتسال ایران نشان می دهد که شاگردان شمسایی کار سختی در پیش دارند چرا که فرانسه در سال های اخیر رشد بسیار چشمگیر و تاثیرگذاری داشته و حریفان قدرتمندی را از پیش رو برداشته است.

هشدار یک پیشکسوت به تیم ملی فوتسال/ آقایان به صندلی چسبیده‌اند!

دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: ونزوئلا و گواتمالا هم حریفان قدرتمندی هستند که بررسی نتایج و عملکرد آنها نشان می دهد حریفان سرسختی برای تیم ملی خواهند بود. به همین خاطر به تیم ملی هشدار می دهم که به هیچ عنوان حریفان را دست کم نگیرد و با تمام توان راهی جام جهانی شود.

وی در پیشنهاد به فدراسیون فوتبال گفت: با مسایلی که مطرح کردم همه باید بدانند که حریفان تیم ملی تا بن دندان مسلح هستند و با آمادگی کامل به جام جهانی می آیند. به همین خاطر فدراسیون فوتبال باید زمینه برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم های مطرح جهان را برای تیم ملی فراهم کند تا بازیکنان با بزرگان فوتسال جهان تنه به تنه شوند.

رضا ناصری در ادامه گفت و گویش با خبرنگار مهر تاکید کرد: اگر بازی تدارکاتی نداشته باشیم بعدا حسرت خواهیم خورد که چرا تیم ملی را آماده رویداد بزرگی مثل جام جهانی نکردیم. شرایط این مسابقات با سایر رویدادها فرق دارد و تیمی موفق خواهد بود که خوب تدارک دیده باشد.

دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال ایران که بارها با این تیم قهرمان آسیا شده است، با انتقاد از اقدام مسئولان فدراسیون و کمیته فوتسال در مراسم بهترین های فوتسال ایران گفت: آقایان فراموش کرده اند که صندلی که روی آن نشسته اند به خاطر زحماتی بوده که من و امثال من در تیم ملی کشیدیم. اما تصویری از ما در این مراسم وجود نداشت و حذف شده بودیم!

هشدار یک پیشکسوت به تیم ملی فوتسال/ آقایان به صندلی چسبیده‌اند!

ناصری در ادامه خاطرنشان کرد: شاید این آقایان نمی توانند پیشکسوتان قوی و قدرتمند را کنار خودشان ببینند. وقتی اتفاقی می افتد و درگیری ایجاد می شود سراع ما می آیند تا رسیدگی کنیم اما وقتی مراسم اینچنینی هست ما جایی بین فوتسالی های قدیمی نداریم.

وی ادامه داد: این میزها برای افراد نمی ماند و خیلی زود از مسئولیت شان کنار می روند اما مهم برای من مردم هستند که هنوز از بازی های ما در تیم ملی خاطره دارند و به نیکی از آن یاد می کنند.

رضا ناصری در پایان گفت: من به عنوان یک پیشکسوت که نزدیک به دو دهه برای تیم ملی فوتسال ایران بازی کرده ام جایی در این رشته ندارم اما خدا را شکر می‌کنم که در حوزه دیگر ورزش به عنوان مدرس مشغول کار هستم اما باید فعالیت ما در فوتسال باشد نه یک رشته دیگر. این برای فوتسال بد است که من عمرم را در این رشته گذاشته ام اما در حال حاضر در حوزه دیگری فعالیت می کنم.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۷۳۲۳
ارسال نظر