کدخبر: ۱۷۵۸۱

موسیالا شبیه مارادوناست

لوتار ماتئوس پیش از دیدار آلمان برابر اسپانیا به تمجید از جمال موسیالا پرداخت و او را با فوق ستاره آرژانتینی فوتبال جهان مقایسه کرد.

موسیالا شبیه مارادوناست

به گزارش 24 آنلاین، لوتار ماتئوس، ملی‌پوش پیشین آلمانی هفته گذشته ادعا کرد که جمال موسیالا را به لامینه یامال ترجیح می‌دهد و حالا یک قدم فراتر رفت و موسیالا را با دیگو آرماندو مارادونا مقایسه کرد. ماتئوس در صحبت‌هایی با تمجید از ستاره جوان مانشافت گفت: من خیلی تحت تاثیر درخشش جمال موسیالا هستم. اکنون دیدن پیشرفت این ستاره  هیجان‌انگیز است. در بازی مقابل دانمارک، موسیالا مانند مارادونا بود. 

به گزارش آس اسپانیا، کمتر فوتبالیستی بهتر از لوتار ماتئوس می‌داند چه کسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. ماتئوس در دو فینال جام جهانی مقابل مارادونا بازی کرد؛ در مکزیک ۸۶ آرژانتین قهرمان شد و در ایتالیا ۹۰ آلمان به عنوان قهرمانی رسید.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آلمان درباره مقایسه مارادونا و موسیالا افزود: شباهت‌های زیادی بین جمال موسیالا و دیگو مارادونا وجود دارد: دریبل زدن در تنگ‌ترین فضاها، درک بازی و توانایی یافتن راه‌حل در زمانی که فضا وجود ندارد مهم‌ترین ویژگی‌هایی هستند که در سبک بازی مارادونا دیدم و اکنون این ویژگی‌ها را در بازی موسیالا می‌بینم. 

موسیالای ۲۱ ساله قبل از بازی یک چهارم نهایی از این که با لامینه یامال روبه‌رو می‌شود درباره این ستاره جوان اسپانیا گفت: بازی کردن در ۱۶ سالگی واقعا شگفت‌انگیز است. من خودم در ۱۶ سالگی شرایط فیزیکی لازم برای تمرین روزانه با افراد حرفه‌ای را نداشتم و به همین خاطر دیدن یامال در این سن در بالاترین سطح دیوانه‌کننده است.

دو تیم آلمان و اسپانیا امشب در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف هم می روند و برنده این دیدار جواز حضور در نیمه نهایی را به دست خواهد آورد. 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۵۸۱
ارسال نظر