کدخبر: ۱۷۷۷۶

نیمکت نشینی هری کین در بازی بعدی قطعی است؟

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس با وجود عملکرد نه‌چندان خوب هری کین در یورو ۲۰۲۴ همچنان به این مهاجم اعتقاد دارد.

نیمکت نشینی هری کین در بازی بعدی قطعی است؟

به گزارش 24 آنلاین، انگلیس به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در یورو کارش را شروع کرد و با اینکه به دور نیمه‌نهایی راه پیدا کرده ولی بازی‌های خوبی را ارائه نکرده است و ستارگانی چون کین و فیل فودن نتوانسته‌اند انتظارها را برآورده کنند.

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در صحبت با رسانه‌ها گفت: به نظر من هری کین کار فوق‌العاده‌ای برابر سوئیس انجام داد. او همچنان نقش بسیار زیادی در تیم ایفا می‌کند و برای بازیکنان بسیار مهم است که هری کین در زمین حضور دارد و در مناطق مختلف زمین تاثیرگذار است.

پیش از این هری کین به دفاع از عملکرد گرت ساوت‌گیت پرداخته و گفته بود: می‌دانم که سرمربی ما مورد انتقاد قرار گرفته اما در نهایت این ما هستیم که به زمین می‌رویم و می‌توانیم در لحظات حساس تفاوت ایجاد کنیم. اگر انتقادی است باید متوجه بازیکنان باشد نه ساوت‌گیت.

درخواست‌های زیادی از ساوت‌گیت برای نیمکت‌نشین‌کردن کاپیتان انگلیس در دیدار با هلند در نیمه‌نهایی مطرح شده است. با این حال احتمال کنار گذاشته‌شدن کین و حضور ایوان تونی یا اولی واتکینز در ترکیب اصلی بسیار کم است. با توجه به اینکه واتکینز یا تونی نمی‌توانند نقش کین را در تیم ایفا کنند، ساوت‌گیت بدون توجه به انتقادها در دیدار مقابل هلند نیز کین را به عنوان بازیکن اصلی در ترکیبش حفظ خواهد کرد.

دیدار هلند و انگلیس چهارشنبه‌شب در دورتموند برگزار می‌شود تا چهره دومین تیم فینالیست یورو مشخص شود.

هری کین تاکنون تنها یک بار در یورو ۲۰۲۴ توانسته است برای تیمش گلزنی کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۷۷۶
ارسال نظر