کدخبر: ۲۹۷۳

دیگر امتیاز مفتی نخواهیم داشت!

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دوستان عادت به باخت نداشتند ولی از این به بعد تاریخ عوض خواهد شد و نمی‌توانند با فریاد امتیاز بگیرند.

دیگر امتیاز مفتی نخواهیم داشت!

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، علی سامره، مدیر تیم فوتبال استقلال پس از تساوی داربی ۱۰۲ پایتخت، در مجموع بازی را خوب ارزیابی و اظهار کرد: برخی دوستان می‌خواستند خرابش کنند و عادت به باخت نداشتند. این چند سال عادت کردند که امتیاز مفت بگیرند. شانس ما VAR بود وگرنه همچون سالیان گذشته و ۷، ۸ امتیازی که امسال به آنها هدیه کردند به هر دلیل با تمام این مشکلات، بازی بدی نبود. حتی یک جاهایی چهره برتر میدان بودیم.

وی افزود: صحنه پنالتی اول را فکر می‌کنم صد درصد درست بود ولی به حدی فشار گذاشتند که داور تصمیم به ادامه بازی گرفت. امیدوارم مسئولان کشور باز هم با آوردن تجهیزات VAR جلوی امتیازات مفتی که این دوستان عادت کردند هر بازی بگیرند، گرفته شود. من جای آنها بودم خجالت می‌کشیدم که درباره اشتباهات داوری و VAR صحبت کنم.

سرپرست استقلال تاکید کرد: نه تنها من بلکه تمام ایران می‌گویند که پرسپولیس یکی از شلوغ‌ترین نیمکت‌ها را دارد. اینکه بگویند داور تحت تاثیر حرکات نکونام است، فرار رو به جلو است. از داور ایراد گرفتن و صحبت‌ از VAR فرار رو به جلو است. دوستان عادت نداشتند ولی از این به بعد تاریخ عوض خواهد شد و نمی‌توانند با فریاد امتیاز بگیرند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۲۹۷۳
ارسال نظر