کدخبر: ۳۴۳۵
امباپه:

هیچ وقت این شب تولدم را فراموش نمی‌کنم!

کیلیان امباپه از اینکه در شب تولدش دو گل زده و برای اولین بار نیز کنار برادرش اتان بازی کرده، بسیار خوشحال بود.

هیچ وقت این شب تولدم را فراموش نمی‌کنم!

به گزارش پایگاه خبری 24، دیشب برای کیلیان امباپه رویایی شد. او در شب تولدش توانست دو گل از سه گل تیمش را برابر متز به ثمر برساند و نقش اول را در برد پی‌اس‌جی ایفا کند. همچنین اتان، برادر کوچک‌تر، او نیز در 16 سالگی اولین بازی رسمی خود را برای تیم اول پی‌اس‌جی انجام داد تا این دو برادر همزمان در میدان کنار هم بازی کنند.

کیلیان در پایان بازی گفت: «من خیلی خوشحالم! این بازی برای اتان عالی بود، اما برای من به عنوان برادر بزرگ‌ترش حتی بیشتر از او خوشحالم. می‌دانستم شب خاصی برای من خواهد بود و این مسابقه برای مدت طولانی در خاطرات من خواهد ماند. به میدان آمدن اتان مهمترین و خاص‌ترین اتفاق بازی برای من بود، حتی اگر برد و گل زدن همیشه خاص باشد. چه شب فوق‌العاده‌ای شد.»

اتان نیز که کنار برادرش حضور داشت، گفت: «احساس فوق‌العاده‌ای دارم، به خصوص اینکه اولین بازی‌ام را اینجا، در پارک دو پرنس، در مقابل هواداران انجام دادم. من بسیار خوشحالم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانم بیشتر بازی کنم. فکر می‌کنم این هدیه تولد خوبی برای برادرم بود. من برای او و همچنین برای خودم بسیار خوشحالم. کیلیان دو گل عالی به ثمر رساند، بنابراین فکر می‌کنم او هم باید بسیار خوشحال باشد!»

کدخبر: ۳۴۳۵
ارسال نظر