کدخبر: ۳۵۲۴

برانکو زیر تیغ انتقادات!

سقوط تیم ملی عمان به رتبه دهم تیم‌های آسیایی، یک‌بار دیگر برانکو ایوانکوویچ را زیر تیغ انتقادات قرار داد.

برانکو زیر تیغ انتقادات!

به گزارش پایگاه خبری 24، تیم ملی عمان پس از شکست برابر قرقیزستان در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ به رتبه دهم تیم‌های آسیایی سقوط کرد. این موضوع باعث شد که برخی از کارشناسان و هواداران فوتبال عمان بار دیگر از عملکرد برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی این کشور انتقاد کرده و درخواست اخراج او را مطرح کنند.

این انتقادها پس از اینکه برانکو اعلام کرد هیچ قولی برای مسابقات جام ملت‌های آسیا نمی‌دهد، شدت گرفت و منتقدان این سوال را مطرح کردند که برانکو که قولی نمی‌دهد، چرا درخواست توقف مسابقات داخلی را مطرح کرد تا شاگردانش را برای جام ملت‌ها آماده کند.

سعود بن خلف الجابری، تحلیلگر عمانی، در این باره می‌گوید: تصمیمات فنی برانکو و لیست او برای جام ملت‌های آسیا به موضوعی بحث برانگیز تبدیل شده و تناقضات غیرقابل توجیهی را به همراه داشته است.

1886259

سیف حمد الجابری، تحلیلگر عمانی نیز از اظهارات اخیر برانکو ابراز نارضایتی کرد و در توییتر خود نوشت: هیچ بهانه‌ای برای بازیکنان و کادر فنی به رهبری برانکو برای عدم صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا وجود ندارد. هیچ بهانه‌ای هم برای عدم صعود به جام جهانی وجود ندارد.

ذیاب البلوشی هم با گلایه از برانکو نوشت: بهانه را دیدید یا هنوز منتظر یک دستاورد قاره‌ای هستید؟ اگر مربی بعد از 4 سال کار به شما قولی نمی‌دهد، پس چه انتظاری از او داریم؟

مهنا سعید، سرمربی اسبق تیم ملی عمان هم اصرار برانکو برای برگزاری اردوی طولانی مدت با توقف مسابقات داخلی را رد کرد و این شیوه آماده‌سازی را منسوخ‌شده توصیف کرد. او در عین حال تاکید کرد که تیم ملی عمان ماه آینده مسابقات مهمی را در پیش دارد و نمی‌توان بلافاصله قبل از شروع مسابقات در مورد تغییر کادر فنی صحبت کرد.

لازم به ذکر است که تیم ملی عمان در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا باید با تیم‌های عربستان، قرقیزستان و تایلند رقابت کند.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۳۵۲۴
ارسال نظر