کدخبر: ۳۸۱۲

چه کار کرده‌اید که پول می‌خواهید؟!

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بعد از باخت تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: نمی‌دانم دیگر چه بگویم؟ فقط خجالت زده هستم.

چه کار کرده‌اید که پول می‌خواهید؟!

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر ذوب آهن اظهار کرد: یک بازی بی روح، بی انگیزه و افسرده به ویژه از سوی نفت داشتیم. فوتبال بازی کردن جگر، دل و غیرت می‌خواهد. کارد به استخوانم رسیده است. تیمی که هواداراش هم در ورزشگاه نیست و افتضاح‌تر بازی می‌کند باید جراحی شود. مطمئنا باید خانه تکانی کنیم.

وی افزود: به بازیکنانی اعتماد کردیم که نمی‌شد در وسط راه به آنها اعتماد کرد. ما بدون این که یک موقعیت ایجاد کنیم، امروز باختیم چون روح بازیکنانم در زمین نبود. بی انگیزه بودند. فقط شرمنده مردم شدیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: شرمنده هواداران شدیم و خدا را شکر که امروز در ورزشگاه نبودند. اصلا خجالت می‌کشم بیرون بروم. نمی‌دانم بازیکنان خجالت نمی کشند که می‌خواهند به خانه هایشان بروند؟ واقعا شرم آور است. نمی‌دانم دیگر چه بگویم و فقط خجالت زده هستم.

وی در واکنش به این سوال که «به نظر می‌رسد امروز تاکتیک مناسبی نداشتید،» عنوان کرد: سه بازی با همین تاکتیک بازی کردیم و امتیاز گرفتیم. بازیکن ما امروز وارد زمین شد که ۱۰ دقیقه و ۱۰ متر ندوید. مردم حق دارند و خدا را شکر که امروز نبودند. هر بلایی سر من بیاورند راضی‌ام.

ویسی گفت: شاید یکی از دلایل بی انگیزه بازی کردن بازیکنانم این باشد که من گفتم تا نیم فصل هستم. اینقدر افتضاح بودیم که هر چیزی می‌تواند دلیل این مهم باشد. شاید من اشتباه کردم اما هم‌قسم شده بودند که اگر قرار است من بروم، سه بازی را عالی بازی کنند اما امروز هیچ اتفاقی در یک سوم حریف نیفتاد. در عقب تیم برخی بازیکنان خود را می کشند و بعد آن جلو برخی بازیکنان بیخیال هستند و انگار در پارک بازی می کنند یا سیزده به در است و با خانواده هایشان فوتبال بازی می‌کنند. شما بازیکنان پول می‌گیرید و مردم پول می دهند تا به استادیوم بیایند و بازی‌های ما را نگاه کنند.

وی بیان کرد: من ابتدای فصل لیست دادم اما کسی با پول ما این جا نمی آید. من هم بروم کسی این جا نمی آید. همه بازیکنانی که در تیم های رقیب هستند با آنها برای آمدن با نفت صحبت کردم. نه پولمان خوب است و نه آب و هوا. در خانه حداقل باید بدوی. بازیکنی داریم که یک اوت هم برای ما درست نکرد در حالی که اگر خودم باشم یک اوت درست می کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: باید در تیم انقلاب شود. برخی بازیکن‌ها بی عار شده اند و این بی عاری شلاق می خواهد. بازیکنان باید حرمت خود و مردم را نگه دارند. من باز هم می گویم شرمنده مردم شدم. همه بازی‌ها سخت هستند. آیا ذوب آهن امروز همان ذوب آهنی بود که همیشه می دیدیم؟ حداقل باید سه امتیاز را امروز می گرفتیم. آلومینیومی که مقابل ما بازی کرد همان تیمی بود که روز گذشته مقابل سپاهان بازی کرد؟

وی تاکید کرد: من عارم می‌آید به باشگاه بروم و بگویم پول بدهید. مگر بازیکنان می‌گویند پول نمی دهند؟ مگر چکه ار کردید که پول می خواهید؟ تیم صد درصد تغییر می‌کند. اگر من باشم تیم، خوشگل تغییر می‌کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۳۸۱۲
ارسال نظر