کدخبر: ۳۹۲۸

فدراسیون فوتبال ۱۰ میلیون دلار از فیفا می‌خواهد

سرپرست دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون درباره پروژه‌های فوروارد فیفا توضیحاتی را ارائه کرد.

فدراسیون فوتبال 10 میلیون دلار از فیفا می‌خواهد

به گزارش پایگاه خبری 24، علی تارقلی‌زاده درباره اینکه فیفا به‌تازگی فهرستی را درباره پروژه‌های فوروارد منتشر کرده است، اظهار کرد: فدراسیون جهانی فوتبال در آخرین گزارش خود از پروژه فوروارد، هزینه‌های انجام‌شده در این پروژه در حد فاصل سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۲ را اعلام کرده است. از این مبلغ ۲۰ درصد به کنفدراسیون‌ها و ۸۰ درصد به فدراسیون‌ها (۲۱۱ فدراسیون) تخصیص داده شده که شامل ۱۶۰۰ پروژه بوده است.

سرپرست دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: فیفا همچنین جزئیات پرداختی‌ها به هر فدراسیون را به صورت شفاف اعلام کرده است. طی جلساتی که با رییس فدراسیون داشتیم، با هم درباره طرح فوروارد فیفا صحبت کردیم. تمام تلاشمان را در این زمینه خواهیم کرد که از تمامی منابع در این باره استفاده کنیم. یک بخشی از برنامه این است که ببینیم چه مقدار امکانات، تجهیزات و بودجه برای عملیاتی‌کردن برنامه‌هایمان داریم. همچنین پروژه‌های فوروارد فیفا را می‌توانیم برای بخش تخصصی توسعه فوتبال نیز استفاده کنیم. در همین راستا روابط بین‌الملل فدراسیون برنامه عملیاتی و مکاتبات خود را با فیفا در این زمینه آغاز کرده است و در حال پیگیری امور هستیم.

تارقلی‌زاده با اشاره به همکاری خوب فیفا با فدراسیون عنوان کرد: خوشبختانه در جلساتی که رئیس فدراسیون با اینفانتیو داشته است، تمام بخش‌های فدراسیون جهانی فوتبال همکاری‌های لازم را با فدراسیون ایران در این زمینه اعلام کرده‌اند. بدون شک با این مبلغی که به فدراسیون فوتبال ایران تخصیص خواهد یافت، می‌توانیم برای رشد و پیشرفت فوتبال گام بزرگی برداریم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۳۹۲۸
ارسال نظر