کدخبر: ۴۰۵۰
مورایس:

می‌خواهند ما نباشیم!

سرمربی سپاهان به‌شدت نسبت‌ به حکم جدید کمیته انضباطی علیه بازیکنانش واکنش نشان داد.

می‌خواهند ما نباشیم!

به گزارش پایگاه خبری 24، رئیس کمیته انضباطی با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران بر ضرورت اصلاح قراردادهای برخی بازیکنان سپاهان تاکید کرد.

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار برابر گل گهر از دیدارهای معوقه لیگ برتر اظهار کرد: بازی فردا یک بازی دیگر از لیگ که قرار بود قبلاً بازی کنیم. فردا یک بازی عقب‌افتاده از لیگ است. یک حریف قابل احترام و خوب و خوشحالم که قرار است با این تیم روبه‌رو شوم.

او در ادامه گفت: می‌دانید که بنا به دلایلی همین الان قبل از نشست خبری مطلع شدیم که از یکسری از بازیکنانی که داریم نمی‌توانیم استفاده کنیم و یک‌جورهایی باید بابت زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم!

سرمربی سپاهان در واکنش به این سوال که آیا تصمیم به استعفا از سپاهان دارد، گفت: من گفتم باید بابت زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم. اولین بار در زندگی‌ام است که این آسیب واضح را به تیم وارد می‌کنند. تصمیمی که می‌شد با عدالت تاخیر در آن ایجاد شود. تصمیمی که فدراسیون گرفته حتی می‌شد من قبلش از آن مطلع شوم و بدانم و چند بازیکن زیر ۱۷ سال حداقل با خودم بیاورم به جای این بازیکنان. من نمی‌فهمم چه‌ جور فدراسیونی است؟ می‌خواهند که ما نباشیم!

منبع: ايسنا
کدخبر: ۴۰۵۰
ارسال نظر