کدخبر: ۴۰۵۶

مورایس وضعیت عجیبی دارد!

سرمربی پرتغالی سپاهان در عجیب‌ترین موقعیت خود در ایران قرار گرفته است.

مورایس وضعیت عجیبی دارد!

به گزارش پایگاه خبری 24، شاگردان مورایس در دیدار گذشته خود در لیگ برتر هم از آلومینیوم اراک شکست خوردند و هم با سه اخراجی کارشان را در آن بازی به پایان رساندند. غیبت محمد کریمی، برایان دابو و رضا اسدی، سه بازیکنی که مهره‌های اصلی مورایس بودند، کار مربی پرتغالی را برای دیدار فردا مقابل گل گهر سخت کرد. پس از پایان این بازی مشخص شد رامین رضاییان نیز از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شده است و این بازیکن تا دو هفته نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

سرمربی سپاهان با این شرایط تیمش را به سیرجان برد تا با داشته‌هایش به مصاف گل گهر برود. در حالی که تقابل دو تیم فردا برگزار خواهد شد، فدراسیون فوتبال امروز (چهارشنبه) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد سپاهان باید قرارداد پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان را اصلاح کند و استفاده از آنها منوط به اصلاح قراردادشان است.

این مساله مشکلات سپاهان را دوچندان کرد و حالا ۹ بازیکن اصلی طلایی‌پوشان اصفهان در ترکیب این تیم غایب هستند. این اتفاق مورایس را عصبانی کرد تا جایی که او در نشست خبری پیش از این دیدار واکنش تندی نشان داد. او در این رابطه عنوان کرد: «می‌دانید که بنا به دلایلی همین الان قبل از نشست خبری مطلع شدیم که از یکسری از بازیکنانی که داریم نمی‌توانیم استفاده کنیم و حالا یکجورهایی باید بابت زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم!»

سرمربی سپاهان در واکنش به این سوال که آیا تصمیم به استعفا از سپاهان دارد، گفت: «من گفتم باید بابت زندگی شخصی خودم تصمیم بگیرم. اولین بار در زندگی‌ام است که این آسیب واضح را به تیم وارد می‌کنند. تصمیمی که می‌شد با عدالت تاخیر در آن ایجاد شود. تصمیمی که فدراسیون گرفته حتی می‌شد من قبلش از آن مطلع شوم و بدانم و چند بازیکن زیر ۱۷ سال حداقل با خودم بیاورم به جای این بازیکنان. من نمی‌فهمم چه‌ جور فدراسیونی است؟ می‌خواهند که ما نباشیم!»

این مربی تاکنون چنین واکنش تندی را نشان نداده بود و حالا به سیم آخر زد، چون با شرایطی نادر روبه‌رو شده است و مشخص نیست چگونه باید فهرست تیمش را برای این دیدار پر کند. او باید از بازیکنان رده‌های سنی باشگاه در این دیدار استفاده کند.

امید نورافکن، محمدجواد حسین‌نژاد، ارشیا سرشوق، علی احمدی، نیما میرزازاد، عیسی آل کثیر، شهریار مغانلو، آریا یوسفی و فرشاد احمدزاده ۹ بازیکن باقیمانده از آخرین فهرست سپاهان هستند و این در شرایطی است که تنها پنج بازیکن این تیم سهمیه بزرگسالان‌اند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۴۰۵۶
ارسال نظر