کدخبر: ۴۴۹۱

صلاح مهم‌ترین پنالتی فصل را خراب کرد

محمد صلاح بهترین فرصت لیورپول برای به برتری رسیدن مقابل نیوکسل یونایتد را از دست داد.

صلاح مهم‌ترین پنالتی فصل را خراب کرد

به گزارش پایگاه خبری 24، لیورپول و نیوکاسل در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند.

قرمزها می‌توانند با پیروزی در این دیدار و کسب ۳ امتیاز، ۴۵ امتیازی شوند و فاصله‌شان را با استون ویلا در رتبه دوم به ۳ امتیاز برسانند.

در دقایق ابتدایی بازی شاگردان یورگن کلوپ توپ و زمین را در اختیار داشتند و سعی کردند به دروازه مهمان نزدیک شوند. آنها در دقیقه ۱۹ توسط لوئیز دیاز به گل رسیدند اما کمک داور پرچم را بالا برد و گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

 

دو دقیقه بعد وینگر کلمبیایی قرمزها وظیفه‌اش را به شکل دیگری انجام داد. او روی پاس دومنیک سوبوسلای در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با حرکت زیبایی در مقابل دروازه قرار گرفت، اما با تکل اسون بوتمن متوقف شد تا آنتونی تیلور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان دهد.

در حالی که الکساندر آرنولد توپ را در دست گرفته بود و تصور بسیاری این بود که او ضربه پنالتی را خواهد زد، اما ناگهان او برگشت و توپ را به محمد صلاح داد. صلاح که چهار پنالتی قبلی‌اش را تبدیل به گل کرده بود پشت توپ ایستاد. او ضربه‌اش را به سمت راست دروازه زد اما مارتین دوبراوکا به خوبی دست مهاجم مصری را خواند و با شیرجه‌ای زیبا توپ را مهار کرد. روی ریباند آرنولد می‌توانست دروازه را باز کند اما شوتش با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

ستاره مصری که فرصت فوق‌العاده‌ای را برای گلزنی و کمک به برد لیورپول از دست داد، قرار است تیمش را برای رفتن به تیم ملی و حضور در جام ملت‌های آفریقا ترک کند.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۴۴۹۱
ارسال نظر