کدخبر: ۴۷۹۷

ژاوی از رفتار خبرنگاران انتقاد کرد

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، در نشست خبری پس از پیروزی ۲-۱ تیمش مقابل لاس پالماس، از خبرنگاران بابت مانور بر روی نکات منفی خودش و بارسلونا انتقاد کرد.

ژاوی از رفتار خبرنگاران انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری 24، بارسلونا دیشب موفق شد به سختی لاس پالماس را با گل دقیقه ۱+۹۰ ایلکای گوندوگان شکست دهد. با وجود پیروزی اما سبک بازی آبی‌اناری‌ها همچنان نگران‌کننده به‌نظر می‌رسید. در نشست خبری پس از بازی، ژاوی در مورد این دیدار با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

مصدومیت کانسلو؟

یکی از اتفاقات بد بازی که باعث شد برنامه‌هایمان خراب شود همین مصدومیت کانسلو بود. او دیشب نتوانست به بازی ادامه دهد اما به‌نظر مصدومیتش جدی نبود و برای بازی‌های بعد مشکلی نخواهد داشت. البته باید منتظر پاسخ آزمایشات باشیم.

جریان بازی؟

حریف تیم بسیار قدرتمندی بود و با هر اشتباه ضربه بزرگی به خودمان وارد می‌کردیم. در نیمه اول روی پاس‌های نهایی مشکل زیادی داشتیم. ما باید در نیمه دوم در این زمینه پیشرفت می‌کردیم. می‌دانستیم که نمی‌توانیم در این مسابقه تسلط زیادی داشته باشیم. فکر می‌کنم به اندازه کافی خوب کار کردیم و حالا سه امتیاز را گرفته‌ایم. نتیجه عادلانه است.

تعویض لواندوفسکی؟

او تعویض شد چون ما به معاجمانی نیاز داشتیم که از پشت مدافعان حریف فرار کند. مانند ویتور روکه یا فران.

پنالتی؟

واضح بود. از زاویه من کاملا واضح بود. گوندوگان هل داده شد و داور به درستی پنالتی گرفت.

عملکرد ویتور روکه؟

او خوب بازی کرد. آن عملکرد برای بازی اولش بسیار عالی بود. او به ما انرژی و توانی را داد که در دقایق پایانی نیاز داشتیم.

واقعاً از عملکرد تیم راضی هستید؟

منصفانه نیست اگر بگویم نه. بازیکنان تلاش‌شان را کردند. ما هم از بیرون زمین تصمیماتی گرفتیم که درنهایت به برد ختم شد. فعلا مهم سه امتیاز است و نواقص باید گام به گام حل شوند. تیم‌های لالیگا بسیار برابر هستند. شکست دادن هر تیمی سخت است. به بازی‌ها نگاه کنید. ما زنده‌ایم، به قهرمانان فعلی اسپانیا احترام بگذارید.

نیمکت‌نشینی فلیکس؟

برای ابتدای هر بازی نیاز به بازیکنان متفاوتی است. دیدید که او هم به بازی آمد و عملکرد خوبی داشت. در تغییرات ترکیب به دنبال جنجال نباشید. همه برای تیم کار می‌کنند، مشکلی وجود ندارد.

فاصله ۱۰ امتیازی با رئال پیش از این بازی؟

شما همیشه نکات منفی من را می‌بینید و درباره آنها سوال می‌پرسید. این کار را در صحبت با مربیان دیگر انجام نمی‌دهید. ما بردیم و این اتفاق نیفتاد، الان فاصله کمتر از ۱۰ امتیاز است. بنابراین صحبت در مورد آن پوچ است، نه؟ مقابل تیمی به بازی برگشتیم که هیچ تیمی در این فصل به آن کامبک نزده بود. ایمان زیادی داشتم. در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم ۳-۱ می‌بریم. پس نیازی به دیدن نکات منفی نیست‌.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۴۷۹۷
ارسال نظر