کدخبر: ۴۹۲۶

ملی پوشان در اوج پختگی هستند!

پیشکسوت و معاون اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: تیم ملی فوتبال ما، تیم دست و پا بسته‌ای نیست. لژیونرها و بازیکنان داخلی بسیار خوبی داریم که در اوج پختگی خود هستند و تجربه‌ آن‌ها قطعا به کار خواهد آمد.

ملی پوشان در اوج پختگی هستند!

به گزارش پایگاه خبری 24، «ابراهیم شکوری» در حاشیه نشست خیرخواهانه «نجوا» برای آزادسازی زندانی ورزشکار در اصفهان، با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پیش‌بینی کار سختی است، اما همه ما امید داریم که تیم ملی‌مان بتواند نتایج خوبی کسب کند تا شکست طلسم قهرمان نشدن در جام ملت‌های آسیا بشکند و دل میلیون‌ها هوادار ایرانی را شاد کند.

وی افزود: چیزی که واقعیت است باید در نظر بگیریم که رقبای بسیار سرسختی همچون ژاپن، قطر، عربستان و کره را در پیش داریم. یکی از تورنمنت‌هایی است که تیم ما در بهترین شرایط از لحاظ بازیکن و آمادگی قرار دارد، ولی بازی‌های بسیار سختی در پیش است و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم زیرا هیچ پدیده‌ای مثل فوتبال نمی‌تواند ۸۰ میلیون نفر را با هم خوشحال کند.

این پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در خصوص احتمال تقابل مجدد ایران و کره جنوبی پس از صعود و نتایج تیم ملی برابر این تیم، تصریح کرد: کره با بازیکنان بسیار خوب بین‌المللی‌اش شاید امسال مدعی اصلی قهرمانی باشد. البته ما نیز تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. لژیونرها و بازیکنان داخلی بسیار خوبی داریم که در اوج پختگی خود هستند و تجربه‌ آن‌ها قطعا به کار خواهد آمد. 

شکوری در خصوص اعلام استعفایش به باشگاه پیکان از سمت قائم مقامی نیز توضیح داد: در هر دوره مدیریتی این مسائل طبیعی است‌. همه انسان هستیم و برخی مواقع با توجه به طرزفکرهای مختلف نمی‌توانند با هم کار کنیم. موضوع خاصی نبود  و با توجه به تغییرات مدیریتی باشگاه، استعفایم را به مدیریت گروه اعلام کردم که خداراشکر موافقت کردند. در ادامه مسیر نیز برای باشگاه خوب پیکان آرزوی موفقیت می‌کنم. تلاشم را کردم و احساس کردم در ادامه نمی‌توانم کمکی کنم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۴۹۲۶
ارسال نظر