کدخبر: ۵۰۰۵

نادال از تنیس آزاد استرالیا انصراف داد

تنیسور سرشناس اسپانیایی از حضور در رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا کناره‌گیری کرد.

نادال از تنیس آزاد استرالیا انصراف داد

به گزارش پایگاه خبری 24 و و به نقل از فاکس‌نیوز، رافائل نادال پس امصدومیت در مسابقات بین‌المللی بریزبن از مسابقات اوپن استرالیا کناره‌گیری کرد.

نادال شنبه‌شب تایید کرد که در جریان باختش مقابل جردن تامپسون دچار پارگی کوچک عضلانی شده و برای درمان به اسپانیا باز خواهد گشت. به همین خاطر قهرمان ۲۲ دوره گرنداسلم از حضور در تنیس آزاد استرالیا انصراف داد. نادال در ۱۲ ماه گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی از مسابقات دور بود. البته خبر خوشحال‌کننده برای هواداران او اینکه مصدومیتش شدید نیست و او امیدوار است اواخر سال جاری به میادین بازگردد.

نادال در توییتی نوشت: سلام به همه! در آخرین بازی‌ام در بریزبن، یک مصدومیت کوچک در عضله‌ام داشتم که باعث نگرانی من شد. زمانی که به ملبورن رسیدم با پزشکان مشورت کردم. در حال حاضر آماده رقابت‌کردن نیستم. به اسپانیا برمی‌گردم تا دکترم را ببینم، کمی درمان و استراحت کنم و دوباره به میادین باز خواهم گشت. در یک سال اخیر خیلی سخت کار کردم و همان طور که همیشه گفته‌ام هدفم این است که بار دیگر در بهترین سطح خود باشم. واقعا دوست داشتم اینجا در استرالیا بازی کنم. از همه برای حمایت متشکرم امیدوارم خیلی زود دوباره به میادین بازگردم.»

کناره‌گیری نادال از نخستین گرنداسلم سال ۲۰۲۴ باعث شد تا کوئنتین هالیس به قرعه‌کشی اصلی راه یابد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۰۰۵
ارسال نظر