کدخبر: ۵۶۰۸

کاش دغدغه‌های گل محمدی را رفع می‌کردیم به جای آنکه برانکو را راضی کنیم!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، مدیران این باشگاه برای برطرف کردن دغدغه‌های گل‌محمدی کار راحت‌تری داشته‌اند تا اینکه رضایت برانکو ایوانکوویچ را جلب کنند.

کاش دغدغه‌های گل محمدی را رفع می‌کردیم به جای آنکه برانکو را راضی کنیم!

به گزارش پایگاه خبری 24، بهزاد داداش‌زاده درباره شرایط پرسپولیس پس از جدایی یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: قهرمان چند سال گذشته ایران نباید با این شرایط و مشکلات دست و پنجه نرم کند. من فکر می‌کنم مشکلات پرسپولیس از ابتدای فصل نمایان شد و از همان زمان که یحیی گل‌محمدی صحبت از استراحت و خداحافظی از پرسپولیس کرد، می‌دانست که چه مسیری را پیش رو دارد. اختلاف‌نظر و مسائلی بین مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم وجود داشت و این اختلافات در پایان منجر به جدایی گل‌محمدی شد. به نظر من صلاح پرسپولیس در این بود که درویش به جای گل‌محمدی از تیم جدا می‌شد.

وی در واکنش به مذاکره باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: برانکو هم به تنهایی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. او با پرسپولیس افتخارات زیادی به دست آورده است و به راحتی قبول نمی‌کند تا با هر شرایطی مجدداً روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. اگر قرار باشد برانکو بیاید اما مشکلات همچنان پابرجا باشد که او هم خیلی زود از پرسپولیس جدا می‌شود. تعلل برانکو برای پاسخ قطعی به سرخپوشان هم بابت همین مسئله است. او در حال بررسی تمام جوانب است تا تصمیمی درست بگیرد.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از مدیران این باشگاه گفت: همه اعضای هیئت مدیره  و حتی خود درویش هم تا این حد فکر نمی‌کردند که استعفا و جدایی یحیی جدی باشد. در این بین تنها هواداران پرسپولیس هستند که ضرر می‌کنند و از این شرایط ناراضی هستند. در حال حاضر تمام اعضای هیئت مدیره دنبال حل مشکلات تیم هستند و تمام سعی‌شان را می‌کنند که رضایت برانکو را جلب کنند. من از این متعجبم که چرا با وجود اینکه آنها از تمام مشکلات باخبر بودند، سعی نکردند کار راحت‌تر را انجام دهند. برطرف کردن دغدغه‌های یحیی گل‌محمدی خیلی راحت‌تر از جلب رضایت شخصی مثل برانکوست. اگر قرار است الان این همه هزینه برای آوردن سرمربی و بازیکن جدید صورت بگیرد، خب این کار را برای گل‌محمدی انجام می‌دادند و این همه حواشی برای تیم به وجود نمی‌آمد.

ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که «شاگردان امیر قلعه‌نویی توانایی قهرمانی در جام ملت‌ها 2023 را دارند؟»، هم خاطر نشان کرد: تیم ملی در مرحله گروهی به نظر نمی‌رسد که کار سختی داشته باشد، ولی در مراحل حذفی و بالاتر کار دشواری خواهد داشت. در حال حاضر وظیفه همه ما حمایت از اعضای تیم ملی است تا بازیکنان و کادر فنی با روحیه و انگیزه بالایی پا به مسابقات بگذارند. ما برای قهرمانی تیم ملی باید ابتدا ببینیم شرایط برای این اتفاق مهیا هست یا نه. تیم ملی هشت سال در اختیار کی‌روش بود و دو دوره جام ملت‌ها را با او پشت سر گذاشتیم، اما هیچکس در آن زمان صحبت از قهرمانی نمی‌کرد. به عقیده من الان هم باید منصفانه درباره موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها صحبت کنیم. قلعه‌نویی در این مدتی که دوباره سکان هدایت تیم ملی را برعهده گرفته است به اندازه هشت سالی که کی‌روش سرمربی تیم ملی بوده، پاسخ انتقادها را داده است. این در حالی است که کی‌روش هیچ وقت جوابی برای انتقادها نداشت و به کسی پاسخگو نبود.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۶۰۸
ارسال نظر