کدخبر: ۵۸۴۲

قدوس فراتر از فوتبال آسیاست!

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با تمجید از سامان قدوس تأکید کرد، او نمایشی فراتر از فوتبال آسیا دارد.

قدوس فراتر از فوتبال آسیاست!

به گزارش پایگاه خبری 24، قاسم حدادی‌فر درباره برد ایران برابر فلسطین اظهار داشت: تیم ملی فوق‌العاده بازی کرد و برخلاف اینکه در دوره‌های قبلی حتی مقابل تیم‌های ضعیف محافظه‌کارانه بازی کردیم، اما در این مسابقه شاهد انجام یک فوتبال شجاعانه و تهاجمی از تیم ملی بودیم. ایران تا اینجای مسابقات بهترین نمایش را به اجرا گذاشته است، ولی می‌دانیم که در بازی‌های بعدی کار سخت‌تر خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا تیم ملی در کارهای تدافعی ضعف ندارد، تأکید کرد: ما سال‌ها با کی‌روش فوتبال تدافعی را به نمایش گذاشتیم و این سبک را بلد هستیم، ولی فکر می‌کنم تیمی موفق می‌شود که در بخش هجومی برنامه خوبی داشته باشد. این درست است که روی اشتباه خودمان گل خوردیم و شاید مقابل تیم‌های قوی کمی با مشکل مواجه شویم، ولی مهم این است که در بخش تهاجمی کیفیت خوبی داشته باشیم. بدون شک مربیان تیم ملی هم روی مسائل تدافعی کار خواهند کرد تا مشکلات کمتر شود.

وی با اشاره به درخشش سامان قدوس در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: من سبک بازی قدوس را دوست دارم و او فراتر از فوتبال آسیا بازی می‌کند. قدوس دید خوبی در زمین مسابقه دارد و هم به‌عنوان شماره شش و هم به‌عنوان شماره 10 وظایف خودش را در کارهای تدافعی و تهاجمی به بهترین شکل انجام می‌دهد. ما بازیکنانی که سبک بازی قدوس را داشته باشند خیلی کم می‌بینیم.

حدادی‌فر راجع به شانس قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: در هر تورنمنت اتفاقات در نتایج بسیار تأثیرگذار هستند و ما نمی‌توانیم پیش‌بینی دقیقی داشته باشیم. من بازی ژاپن را هم دیدم و این‌طور نیست که بگوییم آنها شکست‌ناپذیر هستند. من معتقدم اگر تیم ملی با همین سبک و همین تفکر جلو برود می‌تواند جزو شانس‌های قهرمانی باشد. من با این سبکی که تیم ملی مقابل فلسطین به نمایش گذاشت خیلی امیدوار شدم و امیدوارم بتوانیم بعد از چند دهه قهرمان آسیا شویم.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۸۴۲
ارسال نظر