کدخبر: ۶۴۶۴

عبدالکریم حسن: امیدوارم با پرسپولیس به قهرمانی آسیا برسم

مرد سال فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۸ گفت: با پرسپولیس غریبه نیستم. امیدوارم این بار با هم قهرمان آسیا بشویم.

عبدالکریم حسن: امیدوارم با پرسپولیس به قهرمانی آسیا برسم

به گزارش پایگاه خبری 24، عبدالکریم حسن پس از امضای قرارداد و بعد از عقد قرارداد رسمی با سرخپوشان ایران، اظهار داشت: از اینکه عضوی از یک تیم بزرگ آسیا شده‌ام، خوشحال هستم. امیدوارم اتفاقات خوبی در این تیم رقم بزنیم. بارها مقابل پرسپولیس بازی کرده‌ام و کارمان همیشه سخت بود. پرسپولیس همیشه به قهرمانی آسیا نزدیک بوده و حالا امیدوارم با هم به این هدف برسیم.

وی در مورد بازی‌هایی که مقابل پرسپولیس انجام داد، گفت: در ورزشگاه آزادی تجربه خوبی مقابل هواداران بزرگ پرسپولیس داشتم. این تیم بیشترین هواداران خاورمیانه را در اختیار دارد. آنها تاکنون مقابل من بودند، اما حالا حامی من هستند. هواداران زیادی از پرسپولیس تاکنون مرا در اینستاگرام دنبال کرده‌اند و به دلیل استقبال زیاد آنها نمی‌توانم صفحه خودم را به‌روز کنم.

مدافع قطری پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته در لیگ قهرمانان آسیا در مسیرمان برای صعود، مقابل پرسپولیس شکست خوردیم و طبعا این اتفاق بدی برای ما شد ولی فضای ورزشگاه آزادی با هواداران پرسپولیس فوق‌العاده بود. با مرتضی پورعلی‌گنجی (در السد قطر) هم‌تیمی بودم، از این جهت برای من بازیکنی ویژه است. همچنین در لیگ ستارگان، مقابل محمدحسین کنعانی‌زادگان بازی کرده‌ام. این‌جا غریبه نخواهم بود. علی دایی هم اسطوره فوتبال آسیا است و همه او را می‌شناسند.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۶۴۶۴
ارسال نظر