کدخبر: ۷۷۴۳

برتری دشوار ملوان مقابل حریف لیگ یکی/ نساجی و استقلال‌خوزستان زودهنگام خداحافظی کردند

تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی، هوادار تهران و آلومینیوم اراک با برتری مقابل حریفان خود به مرحله بعدی جام حذفی صعود کردند.

برتری دشوار ملوان مقابل حریف لیگ یکی/ نساجی و استقلال‌خوزستان زودهنگام خداحافظی کردند

به گزارش پایگاه خبری 24، از مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال دیروز جمعه و از ساعت ۱۵ سه دیدار به صورت هم‌زمان برگزار شد.

تیم فوتبال ملوان‌بندرانزلی در ورزشگاه سیروس قایقران میزبان شهر راز شیراز بود که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر ملوان به پایان رسید. تک گل شاگردان مهدی تارتار در این دیدار را آرمان اکوان در دقیقه ۲۷ به ارمغان آورد.

در دیگر دیدار، نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان آلومینوم اراک بود که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر آلومینیوم به پایان رسید. تک گل تیم مهمان را احسان قهاری روی پاس عارف حاجی‌عیدی در دقیقه ۶۱ به‌ثمر رساند تا حکم صعود آلومینیوم را به مرحله بعدی امضا کند.

دو تیم لیگ‌برتری هوادار و استقلال خوزستان نیز در ورزشگاه پاس قوامین مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر تیم هوادار به پایان رسید.

متین کریم زاده در دقیقه ۴۵ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا مکار برای تیم مهمان برای ادامه بازی دشوار شود. سرانجام امین قاسمی‌نژاد که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده در دقیقه ۸۷ تک گل پیروزی‌بخش شاگردان مسعود شجاعی را به نام خود ثبت کرد.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۷۷۴۳
ارسال نظر