کدخبر: ۷۷۷۲

اولتیماتوم مسوولان فولاد به «مارتینز» پس از ناکامی در جام حذفی!

مسوولان باشگاه فولاد خوزستان به سرمربی اسپانیایی خود اولتیماتوم دادند.

اولتیماتوم مسوولان فولاد به «مارتینز» پس از ناکامی در جام حذفی!

به گزارش پایگاه خبری 24، خوان ایگناسیو مارتینز از هفته پنجم لیگ بیست و سوم هدایت فولادی‌ها را برعهده گرفت تا ناکامی‌های ۴ هفته ابتدایی را جبران کند. با توجه به بازیکنانی که در این تیم حضور داشتند او توانست فولاد را از قعر جدول جدا کند و نیم فصل اول را با ۱۵ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه یازدهم به پایان برساند.

اما پس از حدود ۴۰ روز تعطیلی مسابقات لیگ تیم فوتبال فولاد خوزستان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی مقابل تیم دسته یکی چادملو یک بر صفر شکست خورد تا صدای هواداران این تیم بلند شود و از مسؤولان بخواهند تا به فکر تیم فولاد باشند.

پس از شکست این تیم مقابل چادرملو مسؤولان باشگاه فولاد خوزستان جلسه فوری را با حضور مارتینز تشکیل و به او اولتیماتوم دادند که اگر در ۲ بازی پیش رو نتواند امتیازات لازم را به دست آورد از هدایت این تیم کنار گذاشته خواهد شد.

در شرایطی که مسوولان باشگاه دو بازی به مارتینز فرصت داده اند اما در محافل فوتبلی از ساکت الهامی به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی مربی اسپانیایی فولاد یاد می‌شود. ساکت الهامی در ۵ دیدار پایانی نیم فصل اول که هدایت مس رفسنجان را بر عهده داشت که صاحب ۴ شکست و یک تساوی با این تیم شد.

منبع: مهر
کدخبر: ۷۷۷۲
ارسال نظر