کدخبر: ۸۰۱۲

گواردیولا: این تیم مایه افتخار من است!

سرمربی منچسترسیتی پس از پیروزی قاطع همشهری‌ها برابر کپنهاگن به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

گواردیولا: این تیم مایه افتخار من است!

به گزارش پایگاه خبری 24، منچسترسیتی دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را مقتدرانه آغاز کرد و در خانه کپنهاگن با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یافت تا صعودش را به دور بعد تا حدود زیادی قطعی کند.

به نوشته مارکا، پپ گواردیولا در نشست خبری پس از بازی گفت: این نتیجه بسیار خوب است. واقعا به تیمم افتخار می‌کنم. پیروزی مهمی را به دست آوردیم. امشب برای ما ایده‌آل بود و همه چیز به‌خوبی پیش رفت. در لحظات حساس بازی صبور بودیم و با حوصله بازی کردیم.

او ادامه داد: نمایش و انگیزه بازیکنان بسیار خوب بود. گل سوم به ما کمک کرد. امیدوارم در زمین خودمان با اقتدار کار را تمام کنیم و راهی دور بعد شویم. از همان دقیقه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ هر چند در بعضی از دقایق خوب نبودیم و یک گل را هم دریافت کردیم.

ستاره سیتی در این بازی کوین دی‌بروینه بود که یک گل زد و دو پاس گل هم داد. گواردیولا درباره این بازیکن بلژیکی گفت: او استثنایی است. او یک گل شگفت‌انگیز با پاس فودن به ثمر رساند.

سرمربی همشهری‌ها در پایان گفت: بازیکنان بزرگ در زمان‌های سخت خودشان را نشان می‌دهند. این یکی از بازی‌های سخت بود و بازیکنان سیتی خودشان را به‌خوبی نشان دادند. از نتیجه کاملا راضی‌ام. یک بازی خوب را به نمایش گذاشتیم. با آن‌که حریف در نیمه دوم با پنج مدافع بازی کرد با این حال ما کار خودمان را انجام دادیم و انسجام و ریتم لازم را داشتیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۰۱۲
ارسال نظر