کدخبر: ۸۰۶۷

اسپورت مدیاست: دستمزد طارمی در اینتر سالی ۳ میلیون یوروست؛ ۱۸۰ میلیارد تومان!

اسپورت مدیاست می‌نویسد که انتقال مهدی طارمی ستاره تیم ملی ایران به اینتر در تابستان قطعی است و این بازیکن دستمزد سالیانه ۳ میلیون یورو به علاوه پاداش دریافت خواهد کرد و مدت قراردادش ۲ ساله و قابل تمدید برای فصل سوم است.

اسپورت مدیاست: دستمزد طارمی در اینتر سالی ۳ میلیون یوروست؛ ۱۸۰ میلیارد تومان!

به گزارش پایگاه خبری 24، جزئیات دستمزد ستاره تیم ملی ایران مهدی طارمی در سری آ مشخص شد.
 
«سالیانه ۱۸۰ میلیارد تومان دستمزد طارمی در اینتر»، این گزارش امروز سایت اسپورت مدیاست ایتالیا درباره جزئیات مالی قرارداد ستاره تیم ملی ایران با نراتزوری است.

ستاره ایرانی با درخشش در ۴ فصل گذشته به همراه پورتو و با کسب جایزه آقای گلی و جام قهرمانی لیگ برتر این کشور مشتریان بزرگی پیدا کرد و اینتر یکی از اصلی‌ترین‌ها آن‌ها بود.
 
فابریزیو رومانو، مشهورترین خبرنگار نقل و انتقالات فوتبال از قرار تست پزشکی اینتر برای مهدی طارمی خبر داد. این خبرنگار امروز در جدیدترین خبر در این زمینه تاکید کرد که طارمی در پایان هفته جاری به ایتالیا سفر می‌کند و در تست‌های پزشکی این باشگاه بزرگ شرکت می‌کند.
 
اسپورت مدیاست می‌نویسد که انتقال ستاره تیم ملی ایران به اینتر در تابستان قطعی است و این بازیکن دستمزد سالیانه ۳ میلیون یورو به علاوه پاداش دریافت خواهد کرد و مدت قراردادش ۲ ساله و قابل تمدید برای فصل سوم است.

منبع: انتخاب
کدخبر: ۸۰۶۷
ارسال نظر