کدخبر: ۸۰۹۹

هری کین پس از هفته کابوس‌وار بایرن: تسلیم نخواهیم شد!

مهاجم انگلیسی بایرن مونیخ از سخت ترین هفته خود با این تیم سخن به میان آورد و تاکید کرد که او و هم تیمی هایش هیچ وقت تسلیم نمی شوند.

هری کین پس از هفته کابوس‌وار بایرن: تسلیم نخواهیم شد!

به گزارش پایگاه خبری 24، بایرن مونیخ روزهای سختی را تجربه می کند و این بار در لیگ قهرمانان اروپا شکست تلخی را متحمل شد.

بایرن بعد از شکست سنگین برابر لورکوزن در بوندسلیگا امیدوار بود که با پیروزی برابر لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپا این شکست را فراموش کند اما برابر  لاتزیو هم شکست خورد تا انتقادها از توخل زیاد شود.

هری کین، ستاره انگلیسی بایرن مونیخ بعد از شکست برابر لاتزیو در ورزشگاه المپیکو در گفت و گویی که با سایت فوتبال ایتالیا داشت، گفت: هفته سختی را تجربه کردیم. امشب در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و چند فرصت گلزنی را خلق کردیم که یکی از آنها برای من بود و یکی هم برای کیمیش. متاسفانه نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم ناامید کننده بازی کردیم. با انرژی و اعتماد به نفس کمتری بازی کردیم. با ۱۰ نفره شدن وضعیت بدتر شد و لاتزیو ما را مجازات کرد. 

کین در پایان گفت: دو شکست تلخ را تجربه کردیم اما هنوز چیزی تمام نشده است و ما تسلیم نمی شویم.  هم در بوندسلیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا شانس قهرمانی داریم و به نبرد و تلاش خود ادامه می دهیم. ما در دوره سختی هستیم و باید مبارزه کنیم. چیزهای زیادی است که برای به دست آوردن آنها نیاز به مبارزه است. ما هیچ وقت تسلیم نخواهیم شد. یک بازی و نتیجه خوب ممکن است که  همه چیز را تغییر دهد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۰۹۹
ارسال نظر