کدخبر: ۸۱۰۸

انریکه اصلا راضی نیست!

لوئیس انریکه اصلا از نمایش نیمه نخست شاگردانش در دیدار برابر رئال سوسیداد راضی نیست.

انریکه اصلا راضی نیست!

به گزارش پایگاه خبری 24، پاری سن ژرمن مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را خوب آغاز کرد و نتیجه امیدوار کننده را برابر رئال سوسیداد به دست آورد.

شاگردان لوئیس انریکه در بازی رفت برابر رئال سوسیداد توانستند با دو گل به پیروزی دست پیدا کنند.

به نوشته مارکا، انریکه سرمربی پاری سن ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: باید به رئال سوسیداد تبریک گفت. عجب تیم خوبی دارند. چه رقابت زیبا و پایاپای بود. ممکن بود که نتیجه ای دیگر رقم خورد و آنها پیروز بازی باشند.

انریکه ادامه داد: سوسیداد بدون ترس و استرس بازی کرد. آنها ما را در این بازی اذیت کردند و فشار زیادی آوردند. در نیمه نخست سوسیداد شایسته گل زدن به ما بود اما خوشبختانه بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم بهتر شدیم و بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. در این نیمه این ما بودیم که فشار بهتری آوردیم و بازیکنان خط حمله بسیار خوب بازی کردند.

او درباره بازی برگشت گفت: قطعا بازی سختی خواهد بود اما من اصلا دوست ندارم در طول این 15 روز حتی به آن فکر کنم. بدون شک این نتیجه باعث نمی شود که احساس آرامش کنیم. نیمه اول در ذهن ما باقی خواهد ماند چرا که اصلا خوب نبودیم. وقتی نیمه اول را به یاد می‌آورم به این نتیجه می‌رسم که می‌شد نتیجه‌ای غیر از پیروزی ما رقم بخورد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۱۰۸
ارسال نظر