کدخبر: ۸۲۸۱

قرارداد بازیکنی از استقلال که پولی برای یک وعده غذا ندارد!

دلیل اختلاف بین هافبک تیم فوتبال استقلال و مسئولان این باشگاه بر سر قرارداد مشخص شد.

قرارداد بازیکنی از استقلال که پولی برای یک وعده غذا ندارد!

به گزارش پایگاه خبری 24، امید حامدی‌فر، شب گذشته پس از دیدار استقلال با صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکل قراردادش گفت: «قرارداد من 8،9 میلیارد تومان بوده و به خاطر سقف بودجه به یک میلیارد رسید و اسنادش موجود است. قراردادم را به عشق استقلال پایین آوردم، 6 ماه هم خانه نداشتم، خانه یکی از دوستانم در یک اتاق بودم و وعده غذایی نداشتم که بخورم.»

ماجرا از این قرار است که حامدی‌فر پیش از شروع فصل در لیست خروج قرار گرفته بود اما بار دیگر از او خواسته شد به تمرینات بازگردد. مدیران استقلال به حامدی‌فر که قراردادش در زمان قبل 9 میلیارد تومان بسته شد، اعلام کردند چنین ارقامی نمی‌توانند به او بپردازند و همچنین به دلیل رعایت سقف قرارداد، باید قراردادش را کم کند. در نهایت طبق توافق استقلال با حامدی‌فر، قرارداد او به یک و نیم میلیارد تومان رسید. طبق ادعای مسئولان استقلال، با توافقی که با حامدی‌فر صورت گرفت قرار شد اگر برای نیم فصل دوم سرمربی استقلال از او رضایت داشته باشد، دو میلیارد و 500 میلیون تومان دیگر به قرارداد قبلی‌اش اضافه شود (در مجموع 4 میلیارد تومان) و در صورت عدم رضایت سرمربی، بتواند با گرفتن رضایت‌نامه از استقلال جدا شود.

این ماجرا باعث شد حامدی‌فر در هفته‌ای که گذشت چند بار به باشگاه استقلال مراجعه کند و بگوید باید قرارداد 8 میلیاردی با او بسته شود ولی مدیران استقلال به او گفته‌اند طبق توافق ابتدای فصل، قرارداد دیگری باید به امضا برسد. مسئولان استقلال مدعی هستند تا اینجای فصل یک میلیارد و 300 میلیون تومان به این بازیکن پرداختی داشته‌اند.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۸۲۸۱
ارسال نظر