کدخبر: ۸۳۳۷

آمار ضعیف مورایس در سپاهان/زنگ خطر برای مربی پرتغالی به صدا درآمد!

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان از زمان حضورش در این تیم، امسال ضعیف ترین آمار خود را به ثبت رسانده است.

آمار ضعیف مورایس در سپاهان/زنگ خطر برای مربی پرتغالی به صدا درآمد!

به گزارش پایگاه خبری 24، «ژوزه مورایس» سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان از در تیر ۱۴۰۱ هدایت این تیم را بر عهده گرفت و همچنان به کار خود در سپاهان ادامه می‌دهد. مورایس با سپاهان تاکنون نتوانسته عنوان قهرمانی را به دست آورد و فصل گذشته در هفته‌های پایانی قهرمانی را به پرسپولیس واگذار کرد.

در ابتدای فصل بیست و سوم، باشگاه سپاهان با جذب بازیکنان ستاره در فوتبال ایران، تیم خود را تبدیل به یک تیم کهکشانی کرد اما در پایان نیم فصل اول باز هم این تیم نتوانست در سکوی نخست قرار گیرد و این بار استقلال تهران بالاتر از سپاهان در صدر جدول قرار گرفت. مورایس در ابتدای فصل و به دلیل قانون سقف بودجه باشگاه‌های فوتبال از چند بازیکن جدید خود از جمله عیسی آل کثیر نتوانست استفاده کند و قرارداد ۶ بازیکن این تیم هم به درخواست فدراسیون فوتبال بار دیگر اصلاح شد تا مورایس برای استفاده از پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان مشکلی نداشته باشد.

آخرین شکست سپاهان تحت هدایت مورایس به روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن و دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ برابر الهلال عربستان بر می‌گردد که در حالی بازی تا دقیقه ۹۰ با نتیجه تساوی یک بر یک دنبال می‌شد اما در وقت‌های اضافه تیم میهمان توانست دو گل دیگر به ثمر برساند تا با نتیجه خوب ۳ بر یک سپاهان را در خانه شکست دهد.

با این شکست، سپاهان در ۴ بازی متوالی موفق به کسب امتیاز از حریفان خود نشده و همه دیدارهای خود را واگذار کرده است. ۴ شکست متوالی ضعیف‌ترین آمار ژوزه مورایس از بدو حضورش در سپاهان به شمار می‌رود و حتی در اولین سال حضور این مربی در این تیم اصفهانی، آنها دو شکست متوالی نداشته‌اند اما مورایس با داشتن بازیکنان ستاره، آمار بسیار ضعیفی را از خود به ثبت رسانده است.

سپاهان پنج‌شنبه هفته جاری و در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الهلال در شهر ریاض عربستان خواهد بود و با توجه به غیب هادی محمدی، محمدجواد حسین نژاد و محمد دانشگر دست مورایس در خط دفاعی تیمش خالی است و مسلماً بازیکنان سپاهان کار سخت‌تری در برابر این تیم قدرتمند آسیا در عربستان خواهند داشت.

منبع: مهر
کدخبر: ۸۳۳۷
ارسال نظر