کدخبر: ۸۴۰۶

نباید فضا برای اوسمار متشنج شود/ ملی‌پوشان پرسپولیس باید جام ملت‌ها را فراموش کنند!

پیشکسوت فوتبال می‌گوید بازیکنان باید از تجربیات تلخ، تجارب ارزنده بگیرند و بازی‌های جام ملت‌های آسیا را فراموش کنند تا به آرامش برسند. فوتبال هنوز زنده است و به پایان نرسیده که بخواهند در حواشی تیم ملی باقی بمانند.

نباید فضا برای اوسمار متشنج شود/ ملی‌پوشان پرسپولیس باید جام ملت‌ها را فراموش کنند!

به گزارش پایگاه خبری 24، در ارزیابی از اولین نمایش پرسپولیس با اوسمار برابر آلومینیوم در هفته شانزدهم لیگ برتر که با شکست یک بر صفر سرخ‌پوشان سپری شد، اظهار کرد: چون باشگاه این مربی را انتخاب کرده باید از او حمایت کنیم و به انتخاب باشگاه احترام گذاشت و با انتقاد فضا را متشنج نکنیم. این بازی اولین نمایش اوسمار بود و باید به او فرصت داد تا ببینیم در بازی‌های آینده چه شرایطی برای پرسپولیس رقم خواهد خورد. البته در گذشته اتفاق نظر در انتخاب مربی وجود داشت و شاهد چند دستگی در انتخاب مربی نبودیم. معتقدم وقتی باشگاه مهر تایید بر روی یک مربی می‌زند باید از او حمایت لازم را داشته باشیم تا کارش را ادامه دهد. با تنش جز این که مشکلات باشگاه را چند برابر می‌کنیم چیز دیگری عایدمان نمی‌شود.

او با بیان این که می‌توانسیم انتخاب بهتر از این مربی داشته باشیم، افزود: اگر قرار به تغییر کادر فنی بود، باید کل کادر تغییر می‌کرد نه این که گزینشی تغییرات ایجاد می‌کردیم. اگر تیم مشکل فنی داشت، این مربوط به کل کادر فنی می‌شود نه این که تنها در یک یا دو نفر خلاصه شود.

این پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: اگر پرسپولیس چند زمین خوب، امکانات اولیه و آرامش داشته باشد، مشکلات آن حل می‌شود. چرا بازیکنان زمانی که در تیم‌ملی هستند عملکرد موفقی دارند اما در پرسپولیس حتی نمی‌توانند پاس ۴۰ متری بدهند. متاسفانه اولین نمایش آن‌ها برابر آلومینیوم راضی کننده نبود و نتیجه نگران کننده است. البته در بازی‌های بعد باید ببینیم وضعیت پرسپولیس با مربی جدید به لحاظ فنی چگونه خواهد بود.

حلالی در پاسخ به این پرسش که بازی بعد پرسپولیس برابر تراکتور را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: بازی سختی را پیش رو دارد. تراکتور تیم خوب و قدرتمندی است و شرایط سختی را برابر چنین تیمی خواهیم داشت. به هر صورت باید برنده این دیدار شویم تا فاصله زیادی از صدر جدول نگیریم، در غیر این صورت از کورس قهرمانی عقب خواهیم افتاد.

وی درباره عملکرد بدون تمرکز ملی‌پوشان پرسپولیس و حواشی‌ای که بعد از بازی مانند درگیری کنعانی‌زادگان با یکی از هواداران به وجود آمد، خاطرنشان کرد: تیم‌ملی شمشیر دو لبه است. بازیکنان در تیم‌ملی از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارند و به نتیجه می‌رسند اما در پرسپولیس دچار ضعف روانی می‌شوند. بازیکنان باید از حال و هوای تیم ملی خارج شوند و به آرامش برسند و آستانه‌ تحمل خود را بالا ببرند. کادر مدیریتی و سرپرست تیم باید بدانند از چه مسیری بازیکنان را سوار اتوبوس کنند تا با هواداران برخوردی نداشته باشند. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند تیم ملی و حواشی آن تمام شده و باید تمرکز خود را معطوف لیگ و حریفانشان کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

حلالی در پایان با بیان این که فوتبال هنوز زنده است، افزود: بازیکنان باید از تجربیات تلخ، تجارب ارزنده بگیرند و بازی‌های جام ملت‌های آسیا را فراموش کنند تا به آرامش برسند. فوتبال هنوز زنده است و به پایان نرسیده که بخواهند در حواشی تیم ملی باقی بمانند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۴۰۶
ارسال نظر