کدخبر: ۸۵۸۱

اینتر سرحال و آماده‌ست!

اینتر با اینزاگی آمار بسیار خوبی در فصل جاری داشته است و نشان می دهد که بسیار آماده و سرحال است.

اینتر سرحال و آماده‌ست!

به گزارش پایگاه خبری ۲۴، اینتر با هدایت اینزاگی عملکرد بسیار خوبی داشته است. این تیم فصل قبل توانست به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند هر چند که در نهایت با یک گل برابر منچستر سیتی شکست خورد و نتوانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

اینتر در فصل جاری هم بسیار آماده و سرحال نشان داده است و ثابت کرده می تواند درخشش فصل قبل خود را در لیگ قهرمانان اروپا تکرار کند.

 

نراتزوری در دیدار رفت برابر اتلتیکو مادرید در جوزپه مه‌آتسا توانست با یک گل به پیروزی دست پیدا کند تا امیدوار به صعود به دور بعد باشد.

 

شبکه آماری اوپتا اعلام کرد که اینتر برای نخستین بار ۹ پیروزی پیاپی را در همه رقابت ها با اینزاگی به دست آورده است تا اینزاگی با رکورد آنتونیو کونته در سال ۲۰۲۱ برابری کند.

 

شبکه اسکواکا هم اعلام کرد که اینتر در ۹ بازی اخیر خانگی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده به طوری که ۷ پیروزی و دو تساوی را کسب کرده است.

 

تیم اینزاگی در ۷ بازی از ۹ بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا کلین شیت کرده است به طوری که ۱۴ گل به ثمر رسانده و تنها ۴ گل دریافت کرده است. ۳ گل از این ۴ گل در یک بازی و برابر بنفیکا بود.

 

اینتر در رقابت های سری A هم عملکرد بسیار خوبی داشته و با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار دارد تا ثابت کند که در فصل جاری با اینزاگی بسیار آماده و سر حال است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۵۸۱
ارسال نظر