کدخبر: ۸۶۵۲

تارتار: روز سختی را برای استقلال رقم می‌زنیم

سرمربی ملوان بندرانزلی انتظار دارد شاگردانش در بازی فردا مقابل استقلال برای تیم حریف شرایط سختی را رقم بزنند.

تارتار: روز سختی را برای استقلال رقم می‌زنیم

به گزارش پایگاه خبری 24، مهدی تارتار، سرمربی ملوان بندرانزلی در نشست خبری پیش از بازی هفته هفدهم مقابل استقلال تهران گفت: جا دارد ابتدا به کاروان استقلال، کادر فنی و بازیکنانشان خوش‌آمد بگویم. امیدوارم میزبان خوبی برای آنها باشیم. تیم قابل احترامی هستند و کار خوبی را از ابتدای فصل تا به الان دنبال کرده‌اند. کادر فنی باهوش و به  روزی دارند که در راس آن آقای جواد نکونام حضور دارد. بازی بسیار جذابی خواهد شد.

او ادامه داد: هر دو تیم امسال فوتبال خوبی بازی می‌کنند. تیم ما امسال روند خوب را طی کرده و تنها مشکلی که من و کادر فنی داریم انتخاب ترکیب اصلی است. برای ما این انتخاب خیلی سخت شده و چالش زیبایی شده که ترکیب‌ را انتخاب کنیم. بازیکنانم خیلی خوب کار می‌کنند و ما را به آینده امیدوار کرده‌اند. روز سختی را برای استقلال رقم می‌زنیم و با تمریناتی که انجام دادیم و انگیزه‌ای که داریم سعی می‌کنیم ضمن احترام به تیم خوب استقلال این بازی را ببریم و خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم.

تارتار در مورد غیبت میلاد سرلک و محمد عمری در بازی هفته گذشته گفت: هفته پیش عرض کردم که عمری سرماخوردگی داشت و سرلک هم مشکلات اداری برای حضور در لیست بازیکنان داشت. خدا را شکر فردا همه بازیکنان را در اختیار داریم ولی به بازیکنان جدید گفتم که باید از بچه‌های ما بهتر باشند تا در تیم بازی کنند. در شرایط مساوی بازیکنان قدیمی شانس دارند تا در ترکیب بازی کنند. بازیکنان جدید باید آنقدر با انگیزه و پرتلاش باشند که بتوانند جای آنها را بگیرند. بازیکنان جدید کار سختی دارند.

سرمربی ملوان در مورد اینکه طی چند بازی اخیر خانگی، این تیم برنده نشده گفت: ما قطعا کار را برای استقلال سخت خواهیم کرد. تیم بسیار خوبی داریم و بازیکنان با کیفیت و باانگیزه داریم که به معنای واقعی تیم هستیم. می‌توانیم دست به هر کاری بزنیم. به تیم‌های بزرگ احترام می‌گذاریم و از آنها امتیاز گرفتیم که امیدواریم فردا هم این امتیاز را از استقلال بگیریم.

فکر می‌کردید ملوان این فصل بتواند نتایج درخشانی کسب کند؟ تارتار در پاسخ به این سوال گفت: واقعا نه تنها من شاید هیچ کارشناس و هیچ بیننده‌ای نمی‌توانست این تصور را داشته باشد که ملوان پس از سال‌ها چنین نتایجی به دست بیاورد ولی هر چه از بازی‌ها گذشت دیدیم این توانایی را داریم که با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم. بعد از هفته چهارم و پنجم به بازیکنان گفتم باید با تیم‌های بالای جدول رقابت کنند. اگر دچار غرور شویم قطعا زمین خواهیم خورد، در جلسات آنالیز به این موضوع اشاره می‌کنیم که به هیچ وجه نباید مغرور شویم تا بتوانیم تا انتهای فصل این کار را پیش ببریم.

او در پایان درباره هواداران تیمش گفت: هواداران که ولی نعمت ما هستند. وقتی صحبت از کسب سهمیه و نتایج خوبمان می‌شود همیشه به بچه‌ها گفتم هدف ما این است که یک خاطره خوب در این شهر بگذاریم. خوشحال کردن هواداران هدف اصلی ماست و برای این هدف تلاش می‌کنیم. امیدواریم که بتوانیم این کار را انجام دهیم و یک خاطره خوب از خود در شهر باقی بگذاریم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۶۵۲
ارسال نظر