کدخبر: ۸۶۹۶

ژاوی: ما شایسته پیروزی بودیم!

سرمربی آبی اناری‌ها از تساوی برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا راضی نیست و تیمش را شایسته بیش‌تر از تساوی می‌داند.

ژاوی: ما شایسته پیروزی بودیم!

به گزارش پایگاه خبری 24، بارسلونا در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دیگو مارادونا به مصاف ناپولی رفت که این بازی برنده نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ژاوی از نتیجه بازی راضی نیست و تیمش را شایسته پیروزی در این بازی می‌داند.

به نوشته سایت یوفا، سرمربی آبی اناری‌ها در نشست خبری بعد از بازی گفت: به نظرم شایسته بیش‌تر از تساوی بودیم. خوب کار کردیم و با یک گل پیش افتادیم. آنچه که بعد از گلزنی به آن نیاز داشتیم آرامش و کنترل بازی بود. در نیمه دوم بازی سخت‌تر شد.

ژاوی ادامه داد: این لیگ قهرمانان اروپا است و حریفان از کوچک‌ترین فرصت‌های خود گل می‌سازند این درحالی است که ما فرصت‌های زیادی را در این بازی از دست دادیم. به طور کل از سطح و کیفیت تیم راضی هستم و به نظرم نمایش بسیار خوبی داشتیم. اگر از فرصت‌های خود استفاده می‌کردیم پیروزی پر گلی را کسب می‌کردیم. به هواداران خود قول می‌دهیم که در بازی برگشت این فرصت‌ها را از دست ندهیم و از هر فرصتی بهره بگیریم.

سرمربی آبی اناری‌ها در پایان گفت: بله عصبانی هستم چرا که براین باورم شایسته پیروزی بودیم. اطمینان دارم که با این سبک بازی در بازی‌های پیش رو بهتر نتیجه خواهیم گرفت. دیدار برگشت با ناپولی متفاوت خواهد بود البته باید دید که در بازی‌های پیش رو چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۶۹۶
ارسال نظر