کدخبر: ۹۰۶۹

دوست دارم در ایتالیا مربی باشم

سرمربی پیشین رئال مادرید که مشتریان زیادی دارد از علاقه خود برای مربیگری در رقابت‌های سری A سخن به میان آورد.

دوست دارم در ایتالیا مربی باشم

به گزارش پایگاه خبری 24، زیدان در دوران مربیگری خود هم نشان داد که مانند دوران فوتبالی‌اش حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

اما این چهره دوست داشتنی فرانسوی تنها در یک تیم مربیگری کرده است و آن رئال مادرید است. زیدان در دو دوره حضورش در رئال نتایج درخشان و فراموش نکردنی به دست آورد به ویژه در لیگ قهرمانان اروپا که سه سال پیاپی رئال را قهرمان کرد تا یک رکورد بزرگ و شاید دست نیافتنی را به دست آورد.

به نوشته اسپورت، زیدان از سال ۲۰۲۱ که از هدایت رئال برای دومین بار کنار رفت باوجود آن که مشتریان زیادی داشته اما هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است.

او برای تماشای فیلم مستندی درباره مارچلو لیپی، سرمربی پیشین یوونتوس راهی ایتالیا شد. زیدان گفت: درباره مربیانی که با من کار کردند باید بگویم که از لیپی و کارلو آنچلوتی چیزهای زیادی یاد گرفتم. لیپی نخستین مربی بود که واقعا به من اعتماد کرد. او من را به یوونتوس برد و با لطف او به بازیکنی بزرگ تبدیل شدم.

او درباره مربیگری در رقابت‌های سری A گفت: چرا که نه؟ هر احتمالی وجود دارد و دوست دارم که روزی در ایتالیا مربیگری کنم. در شرایط کنونی هدایت تیمی را برعهده ندارم اما من عاشق ایتالیا هستم و عشق هواداران این کشور به فوتبال را دوست دارم.

یوونتوس تیم مورد علاقه زیدان در ایتالیاست چرا که در این تیم خاطرات بسیار خوبی دارد. در تابستان سال قبل هم از او به عنوان گزینه اصلی جایگزینی آلگری یاد شد که در نهایت این انتقال صورت نگرفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۰۶۹
ارسال نظر