کدخبر: ۹۲۴۴

نتایج بازی‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال / پرسپولیس بر ذوب آهن غلبه کرد

در چارچوب رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال 4 دیدار برگزار شد و در مهمترین آن‌‎ها پرسپولیس در فولادشهر ذوب آهن اصفهان را شکست داد.

نتایج بازی‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال / پرسپولیس بر ذوب آهن غلبه کرد

به گزارش پایگاه خبری 24، در ادامه رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز(چهارشنبه) ۴ دیدار برگزار شد.

تراکتور از ساعت ۱۴:۳۰ مقابل استقلال خوزستان قرار گرفت. تیم‌های شمس آذر قزوین و مس رفسنجان از ساعت ۱۵ به مصاف رفتند. در ساعت ۱۵ یک بازی همزمان هم برگزار شدکه تیم‌های پیکان و صنعت نفت آبادان با هم رقابت کردند. در آخرین بازی امروز هم ذوب آهن از ساعت ۱۷:۱۵ از پرسپولیس میزبانی کرد.

نتایج نهایی رقابت‌های امروز را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تراکتور ۲ - استقلال خوزستان صفر (نتیجه پایانی)

گل‌ها: رحمان جعفری در دقیقه ۶۱ و امیرحسین حسین زاده در دقیقه ۸۵ برای تراکتور

شرح گل‌ها: رحمان جعفری در میانه میدان با دریافت پاس رو به جلوی سیامک نعمتی به سمت دروازه حریف حرکت کرد و موفق شد با وجود دخالت بازیکن حریف پس از ورود به محوطه جریمه با ضربه پای راست دروازه حریف را باز کند.(گل اول تراکتور)

روی پاسکاری صفا هادی با ریکاردو آلوارز این بازیکن در نزدیکی محوطه جریمه به توپ رسید که تصمیم گرفت با یک پاس ساده امیرحسین حسین زاده را پیش بیندازد. این مهاجم جوان با دریافت پاس در محوطه جریمه با دروازه‌بان حریف رو به رو شد که با یک ضربه ساده پای راست دروازه‌بان حریف را مغلوب خود کرد. (گل دوم تراکتور)

شمس آذر قزوین صفر - مس رفسنجان صفر (نتیجه پایانی)

گل‌ها:-

شرح گل‌ها:-

پیکان تهران ۲ - صنعت نفت آبادان ۲ (نتیجه پایانی)

گل‌ها: علی قربانی در دقیقه ۳۲ و امیرحسین صدقی در دقیقه ۴۵ برای پیکان - حسین شنانی در دقیقه ۳ و عرفان قهرمانی در دقیقه ۹۰+۴ برای صنعت نفت

شرح گل‌ها: پس از دفع توپ توسط بازیکنان پیکان روی پرتاب اوت دستی، حسین شنانی با ضربه از راه دور شانس خود برای گلزنی را امتحان کرد که با وجود عدم دید کافی ایمان صادقی پشت مدافعان پیکان، این توپ به راحتی وارد دروازه شد. (گل اول صنعت نفت آبادان)

گل تساوی پیکان با ضربه علی قربانی روی ارسال از کناره‌ها به ثمر رسید که ضربه او پس از برخورد به تیرک افقی ابتدا وارد دروازه شد و سپس دروازه‌بان آن را در اختیار گرفت اما داور این ضربه را گل اعلام کرد. (گل اول پیکان)

پس از ارسال سامان نریمان جهان به محوطه جریمه صنعت نفت، علی قربانی با ضربه سر موقعیت خوبی برای امیرحسین صدقی ایجاد کرد که او در فاصله کم با دروازه با ضربه پای راست دومین گل تیمش را به ثمر رساند. (گل دوم پیکان)

عرفان قهرمانی در دقیقه ۴+۹۰ موفق شد روی پاس عرضی حسین سنگرگیر گل تساوی را وارد دروازه پیکان کند و تیمش را در بازی خارج از خانه به یک امتیاز برساند. (گل دوم صنعت نفت)

ذوب آهن اصفهان صفر - پرسپولیس یک (نتیجه نهایی)

گل‌ها: گئورگی ولسیانی در دقیقه ۹ برای پرسپولیس

شرح گل‌ها: گئورگی ولسیانی ضربه پنالتی به دست آمده را با ضربه چیپ به راحتی وارد دروازه محسن فروزان کرد. (گل اول پرسپولیس)

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۲۴۴
ارسال نظر