کدخبر: ۹۲۷۲

رویای لاپورتا برای بارسلونا چیست؟

رئیس باشگاه بارسلونا بعد از نهایی شدن انتقال ام‌باپه به رئال، سخت به دنبال جذب ارلینگ هالند ستاره نروژی سیتی است.

رویای لاپورتا برای بارسلونا چیست؟

به گزارش پایگاه خبری 24، به نظر می‌رسد که انتقال کیلیان ام‌باپه به رئال مادرید تا حدود زیادی قطعی شده است و این ستاره فرانسوی فصل بعد با پیراهن کهکشانی‌ها به میدان خواهد رفت.

رئال مادرید با آمدن ام‌باپه به تیمی ترسناک در لالیگا و البته لیگ قهرمانان اروپا تبدیل خواهد شد و بسیار بعید است که این بارسلونا شانسی برای رقابت با شاگردان آنچلوتی داشته باشد.

بارسلونا از همین اکنون نگران رئال مادرید فصل بعد است.

به نوشته اسپورت، جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا از رویای بزرگ لاپورتا برای آبی اناری‌ها سخن به میان آورد و نوشت: رئیس آبی اناری‌ها سخت در تلاش است تا بعد از پیوستن ام‌باپه به رئال، زمینه جذب ارلینگ هالند را مهیا کند. مدیران برنامه این بازیکن نروژی جلسه‌ای با لاپورتا داشته‌اند. رقم فسخ قرارداد هالند ۱۷۵ میلیون یورو است و باید دید که آیا بارسلونا توان پرداخت چنین رقمی را دارد یا نه؟

هالند از بهترین و آماده‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در منچستر سیتی نمایش خیره کننده از خود نشان داده است. او فصل قبل توانست با سیتیزن‌ها قهرمانی در سه گانه را به دست آورد و در فصل جاری هم در صدر بهترین گلزنان لیگ جزیره قرار دارد تا نشان دهد که مثل سال قبل از نامزدهای اصلی کسب توپ طلا خواهد بود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۲۷۲
ارسال نظر