کدخبر: ۹۴۰۳

سیمئونه پس از حذف آتلتیکومادرید: قدرت کافی نداشتیم

سرمربی آتلتیکومادرید اعتراف کرد تیمش برابر بیلبائو قدرت کافی را نداشت و به همین خاطر از کوپا دل‌ری حذف شد.

سیمئونه پس از حذف آتلتیکومادرید: قدرت کافی نداشتیم

به گزارش پایگاه خبری 24، بیلبائو که در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا برابر آتلتیکو مادرید با یک گل در واندا متروپولیتانو به برتری رسیده بود، در دیدار خانگی در سن مامس مقتدرانه‌تر ظاهر شد و با سه گل مهمانش را شکست داد تا راهی دیدار نهایی شود. شاگردان والورده در مجموع با نتیجه چهار بر صفر در دو دیدار رفت و برگشت شاگردان سیمئونه را با شکست بدرقه کردند و به فینال رسیدند و حریف مایورکا در این مرحله شدند.

به گزارش آس، کوکه، کاپیتان اتلتیکو، درباره شکست تلخ در دیدار مقابل آتلتیک‌بیلبائو گفت: برای این دیدار برنامه داشتیم. با این حال در سطحی که باید، نبودیم. شب سختی برای ما بود. در خانه شانس بردن داشتیم و موفق نشدیم اما در دیدار برگشت تمام تلاشمان را کردیم و به همین خاطر از هواداران‌ عذرخواهی می‌کنیم.

آتلتیکو اکنون در لالیگا و لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و باید در این دو رقابت رقابت کند. کاپیتان تیم مادریدی در پایان افزود: لالیگا بسیار دشوار است و سعی خواهیم کرد تا جایی که ممکن است فصل را در بالاترین رده ممکن به پایان ببریم و در لیگ قهرمانان یک بازی خانگی مقابل یکی از بهترین تیم‌های جهان (اینتر) خواهیم داشت و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا شکست دور رفت را جبران کنیم.

دیگو سیمئونه، سرمربی آتلتیکومادرید، نیز پس از بازی گفت: شکست‌مان در بازی رفت سطح بالای حریف را نشان داد. در شروع بازی سه موقعیت داشتیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در واقع در خط حمله قدرت کافی نداشتیم و  در دفاع ضعیف بودیم. ارزش دارد که به حریف بابت این پیروزی تبریک بگوییم.

به این ترتیب بیلبائو باید در فینال کوپا دل‌ری به مصاف مایورکا برود که توانست رئال سوسیداد را از پیش رو بردارد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۴۰۳
ارسال نظر