کدخبر: ۹۵۴۹

فابرگاس: تن‌هاخ را درک نمی‌کنم

هافبک سابق چلسی و آرسنال به انتقاد از سبک مربیگری اریک تن‌هاخ پرداخت.

فابرگاس: تن‌هاخ را درک نمی‌کنم

به گزارش پایگاه خبری 24، سسک فابرگاس عقیده دارد یونایتد در شرایط فعلی با اریک تن‌هاخ فاقد برنامه و تاکتیک است و زمانی که اوله گونار سولسشر را روی نیمکت داشت، از شرایط بهتری برخوردار بود اما زیر نظر تن‌هاخ کمبودهای زیادی دارد.

به نوشته اکسپرس، تن‌هاخ هلندی پس از ورود به یونایتد در تابستان ۲۰۲۲ در فصل اول خوب ظاهر شد ولی در ادامه شرایط برایش سخت شده است. تن‌هاخ علیرغم رفتن کریستیانو رونالدو شیاطین سرخ را به قهرمانی در جام اتحادیه رساند و به شش سال بی‌جامی این تیم پایان داد با این حال رفته‌رفته شرایط برای او و تیمش عوض شد.

فابرگاس به پادکست لیگ برتر Planet گفت: نمی‌دانم تیم او ساختاری برای بازی دارد یا نه. نمی‌دانم تیم تن‌هاخ چه برنامه‌ای دارد. من برنامه بازی او را نمی‌دانم. حداقل با سولشر یک برنامه‌ای در تیم یونایتد وجود داشت و این تیم خوب دفاع می‌کرد و تمرکزش روی ضد حمله بود.

پاتر جانشین تن‌هاخ؟

گراهام پاتر سرمربی سابق چلسی می‌تواند جایگزین اریک تن‌هاخ در منچستریونایتد شود. این مربی انگلیسی از بهار گذشته که از چلسی اخراج شد، بدون تیم بوده است. منچستریونایتد در حال بررسی شرایط پاتر است. دن اشورث، مدیر ورزشی جدید شیاطین سرخ احترام زیادی برای مربی‌ای که در برایتون با او کار می‌کرد قائل است.

در شرایط حاضر مالکان جدید منچستریونایتد از اریک تن‌هاخ حمایت می‌کنند اما هنوز اعتماد کاملی به همکاری طولانی‌مدت با سرمربی هلندی وجود ندارد.

یونایتد بعد از برد دشوار برابر ناتینگهام در جام حذفی، یکشنبه‌شب در لیگ برتر باید به دیدار سیتی برود. باید دید شیاطین سرخ می‌توانند در این دیدار خارج از خانه سربلند بیرون آیند یا خیر.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۵۴۹
ارسال نظر