کدخبر: ۹۷۳۸

ستایش تمام‌قد پپ از فودن: او برای سیتی یک اسطوره است

سرمربی منچسترسیتی به ستایش ستاره داربی شهر منچستر پرداخت و تاکید کرد که فودن بهترین بازیکن تیمش در فصل جاری بوده است.

ستایش تمام‌قد پپ از فودن: او برای سیتی یک اسطوره است

به گزارش 24 آنلاین، شهرآورد شهر منچستر با پیروزی قاطع همشهری‌ها به پایان رسید. با آن که یونایتد در این بازی با شلیک دیدنی مارکوس رشفورد از سیتی پیش افتاد و نیمه نخست را با پیروزی به رختکن رفت اما در نهایت تیم برتر میدان شاگردان گواردیولا بودند که فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند. منچسترسیتی در نهایت توانست مزد بازی خوبش را بگیرد و با نتیجه سه بر یک پیروز این بازی شود.

ستاره این دیدار فیل فودن بود که توانست گل‌های اول و دوم تیمش را به ثمر برساند. گواردیولا که از نمایش فودن به وجد آمده بود، او را بهترین بازیکن تیمش در فصل جاری دانست. سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در گفت‌وگو با اسکای‌اسپورت درباره فودن گفت: برای پیروزشدن در بازی‌های بزرگ نیاز به بازیکنان بزرگ است. به نظرم همه بازیکنان ما در این بازی خوب ظاهر شدند اما فودن متفاوت‌تر بود. او برای فوتبال زندگی می‌کند و عاشق این رشته است. فودن یک اسطوره برای سیتی است و نباید فراموش کرد که او هنوز بازیکن جوانی است. با این حال توانسته با توجه به سن و سالی که دارد آماری خیره‌کننده داشته باشد و به همین خاطر در بین هواداران هم جایگاه ویژه‌ای دارد.

او ادامه داد: با تمام احترامی که برای دیگر بازیکنان قائلم اما به نظرم فودن بازیکن فصل است. هیچ بازیکنی در فصل جاری به اندازه فودن برای ما تاثیرگذار و سرنوشت‌ساز نبوده است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۷۳۸
ارسال نظر