کدخبر: ۹۸۵۴

آرتتا: بازیکنان آرسنال بیشتر می‌خواهند

سرمربی آرسنال بعد از پیروزی قاطع تیمش در دیدار برابر شفیلد به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را ستود.

آرتتا: بازیکنان آرسنال بیشتر می‌خواهند

به گزارش 24 آنلاین، نتایج درخشان آرسنال در سال ۲۰۲۴ ادامه‌ دارد و این بار شاگردان آرتتا در هفته بیست‌وهفتم لیگ جزیره در خانه شفیلد با نتیجه شش بر صفر به پیروزی دست پیدا کردند.

به نوشته BBC، میکل آرتتا در نشست خبری پایان بازی گفت: یک عملکرد عالی و یک نتیجه عالی دیگر برای ما. تعداد گل‌هایی که به ثمر رساندیم و کلین‌شیت‌ها نشانه‌هایی از خواسته‌های بیشتر را نشان می‌دهد که این یک نکته بسیار مثبت است.

او افزود: به تیمی سازمان‌یافته شش گل زدیم و این به خاطر اعتقاد به بازیکنان است. آنها توانایی انجام این کار را دارند. وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود اعتمادبه‌نفس بازیکنان بیشتر می‌شود. بازیکنان آرسنال ممتازند. در حال حاضر انرژی واقعا خوب است. وقتی برنده می‌شوید همه چیز راحت‌تر است. ما باید روند خوبمان را حفظ کنیم. فقط امیدواریم بهتر از فصل گذشته باشیم و امتیازهای بیشتری را کسب کنیم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال در ادامه صحبت‌هایش گفت: باید به کاری که انجام می‌دهیم ادامه بدهیم و خوشحالم که بازیکنانی مانند فابیو ویرا و توماس پارتی بازگشته‌اند. از این پیروزی لذت خواهیم برد و سپس برای رویارویی با برنتفورد آماده می‌شویم. ما به حرکت رو به جلویمان ادامه خواهیم داد.

آرسنال در حال حاضر با ۶۱ امتیاز در رده سوم لیگ برتر قرار دارد. توپچی‌ها یک امتیاز کمتر از منچسترسیتی - که در رده دوم ایستاده است - و دو امتیاز کمتر از لیورپول صدرنشین دارند. آنها با زدن ۶۸ گل و دریافت ۲۳ گل در مقایسه با منچسترسیتی که ۶۲ گل زده و ۲۷ گل دریافت کرده و لیورپول که ۶۴ گل زده و ۲۵ گل دریافت کرده است عملکرد بهتری داشته‌اند.

آرتتا در این باره گفت: نمی‌دانم (تفاوت گل) تعیین‌کننده خواهد بود یا نه. بازی بعدی برابر برنتفورد سخت خواهد بود. سعی می‌کنیم به بهترین شکل ممکن آماده شویم و برای پیروزی در مسابقه تلاش کنیم. بازیکنان آرسنال بیشتر از این می‌خواهند و این نشانه خوبی است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۸۵۴
ارسال نظر