کدخبر: ۹۹۲۲

پرسپولیس محکوم به پیروزی است/ بازیکنان خارجی با تیم هماهنگ هستند

کارشناس فوتبال با بیان اینکه پرسپولیس محکوم به پیروزی است، گفت: با توجه به شرایط جدول پرسپولیس باید در دیدارهای باقی مانده خود پیروز شود تا بار دیگر عنوان قهرمانی را به دست آورد.

پرسپولیس محکوم به پیروزی است/ بازیکنان خارجی با تیم هماهنگ هستند

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت «اوسمار ویه را» در ۳ بازی اخیر لیگ برتر و جام حذفی شرکت کرده است که حاصل آن کسب ۳ پیروزی و یک شکست برای پرسپولیس بوده است.

نبی الله باقری‌ها پیشکسوت پرسپولیس و کارشناس فوتبال در را بطه با عملکرد اوسمار در دیدارهای اخیر اظهار داشت: شرایط پرسپولیس در چند سال اخیر تقریباً یکسان بوده و اوسمار هم با همان شیوه‌ای که پرسپولیس در زمان یحیی گل محمدی بازی می‌کرد تیم خود را روانه میدان می‌کند و تاکنون هم توانسته نتیجه بگیرد. در زمان گل محمدی، بازیکنان پرسپولیس بیشتر در عرض زمین بازی می‌کردند و با حضور اوسمار سبک بازی این تیم بیشتر رو به جلو شده است.

او در خصوص خریدهای جدید پرسپولیس گفت: بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شده اند از تجربه بالایی برخوردار هستند و دو بازیکن خارجی (عبدالکریم حسن و اوستون ارونوف) واقعاً یک سر و گردن از سایر بازیکنان خارجی لیگ بالاتر هستند و مطمئناً در بازی‌های باقی مانده می‌توانند کمک بیشتری به پرسپولیس کنند.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: با حضور حسن در سمت چپ خط دفاعی، علی نعمتی به جایگاه اصلی خود که دفاع وسط بود باز خواهد گشت و این بازیکن کیفیت بهتری را از خود به نمایش خواهد گذاشت. عملکرد خارجی‌های پرسپولیس در این دو بازی با نفت و گاز و ذوب آهن نشان داده در فرصت کمی که در پرسپولیس بوده‌اند اما با تیم هماهنگ هستند.

مدافع اسبق تیم نفت و گاز گچساران در ارتباط با عملکرد پرسپولیس در مصاف با این تیم در جام حذفی گفت: نفت در مجموع تیم بسیار خوبی است و پیروز قربانی بار فنی بالایی دارد اما سطح این تیم با پرسپولیس قابل قیاس نیست و بازیکنان نفت با تمام توان خود مقابل پرسپولیس ظاهر شدند اما از همان ابتدا هم مشخص بود که پرسپولیس می‌تواند بازی را با پیروزی به سود خود به اتمام برساند. پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشت و بازی روانی را از خود نشان داد، بازیکنان این تیم هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم سوار بر بازی بودند و حتی می‌توانستند با نتیجه بیشتری نفت و گاز را شکست دهند.

باقریها در مورد دیدار پرسپولیس با فولاد خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر تصریح کرد: فولاد با حضور احمد آل نعمه نتایج خوبی را کسب کرده است اما لیگ ایران فرسایشی است و نمی‌توان گفت که پرسپولیس کار راحتی دارد. بازیکنان پرسپولیس برای کم کردن فاصله با صدر جدول محکوم به پیروزی در دیدارهای باقی مانده خود هستند تا همانند فصل گذشته بار دیگر بتوانند عنوان قهرمانی را از آن خود کنند. اوسمار هم نیاز به حمایت دارد و امیدورام شاهد پیروزی‌های پرسپولیس باشیم.

منبع: مهر
کدخبر: ۹۹۲۲
ارسال نظر