کدخبر: ۱۳۷۲۵

کنایه آذری جهرمی به مالک شریعتی: امنیتی‌ها مثل شما دهن لق نیستند

وزیر سابق ارتباطات نوشت: کینه امثال آقای شریعتی از امنیتی ها قابل درک است، اما یک جمله در بسته عرض میکنم و میگذرم تا نگران آبرویشان نباشند، امنیتی ها مثل شما دهن لق نیستند

کنایه آذری جهرمی به مالک شریعتی: امنیتی‌ها مثل شما دهن لق نیستند

به گزارش 24 آنلاین، در ابتدای ماجرا محمدجوادآذری جهرمی در کانال تلگرامی خود نوشت: «اگر گفتید محصول نهایی شرکت ساختمان سازی چیست؟ آفرین، اتوبوس برقی!»

در واکنش به این پست، مالک شریعتی خطاب به آذری جهرمی نوشت: «در شرایط تحریم نفت، شرکت تراستی با تایید کمیته ضدتحریم دبیرخانه شعام، تامین کننده منابع ارزی در قرارداد واردات کالاهای اساسی، دارو و سایر نیازها از جمله واگن اتوبوس و ... می شود. مصوبه کمیته مذکور "سرّی"، افشایش خیانت و مطالبه شفاف شدنش حماقت است. موضع این طناز امنیتی کدام است؟»

آذری جهرمی هم در واکنش به این توییت در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «بابک زنجانی هم یک تراستی بود… کینه امثال آقای شریعتی از امنیتی ها قابل درک است، اما یک جمله در بسته عرض میکنم و میگذرم تا نگران آبرویشان نباشند، امنیتی ها مثل شما دهن لق نیستند که برای توجیه عملکرد اربابشان در شهرداری، دست به افشای وجود مصوبه ای سرّی در شورای عالی امنیت ملی بزنند.»

کدخبر: ۱۳۷۲۵
ارسال نظر