کدخبر: ۱۴۱۸۴

مخبر: برگزاری انتخابات مجلس در سلامت و امنیت کامل از افتخارات دولت است

معاون اول رئیس جمهور گفت: از افتخارات دولت مردمی ابراهیم رئیسی است که انتخابات مجلس دوازدهم حقیقتاً یک انتخابات افتخارآمیز است که در سلامت و امنیت کامل برگزار شد. حتما با حضور مردم شاهد تکمیل مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره ملت، خواهیم بود.

مخبر: برگزاری انتخابات مجلس در سلامت و امنیت کامل از افتخارات دولت است

به گزارش 24 آنلاین، محمد مخبر صبح جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه و در دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور رای خود را به صورت الکترونیکی ثبت کرد.

معاون اول رئیس جمهور پس از ثبت رای خود در ستاد انتخابات وزارت کشور با قدرانی از وزیر کشور و تمامی دست اندرکاران انتخابات ،شورای نگهبان و ناظران بر انتخابات در جمع خبرنگاران گفت: حضرت امام (ره) بنیان انتخابات را گذاشت و ما شاهد بودیم در هیچ شرایطی و در هیچ مرحله‌ای از انقلاب، انتخابات در جمهوری اسلامی حتی برای یک ساعت به تعویق نیفتاده است.

مخبر با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدواریم که مردم عزیز مثل دور گذشته با شور و نشاط در انتخابات شرکت کرده و از این فرصت استفاده کنند.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: جا دارد از وزیر کشور و همه دست‌اندرکاران انتخابات و نیز شورای نگهبان و ناظرین بر انتخابات تشکر کنم. من تقریباً در تمام انتخابات‌ها بعد از انقلاب تاکنون به شکلی به‌عنوان ناظر، مجری و غیره درگیر و دخیل بوده‌ام.

وی گفت: از افتخارات دولت مردمی ابراهیم رئیسی است که انتخابات مجلس دوازدهم حقیقتاً یک انتخابات افتخارآمیز است که در سلامت و امنیت کامل برگزار شد. حتما با حضور مردم شاهد تکمیل مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره ملت، خواهیم بود.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۱۴۱۸۴
ارسال نظر