کدخبر: ۱۵۰۳۰

وزیر کشور: آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود

‌وزیر کشور گفت: آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود. فراموش نخواهد شد این رئیس‌جمهور عزیز ما در این مدت ساختند و ارائه دادند. مهم الگوسازی است.

وزیر کشور:  آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود

به گزارش 24 آنلاین، احمد وحیدی در مراسم بدرقه شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان در تبریز اظهار داشت: وزیر خارجه ما دیپلماسی قوی خود را در موضوع مقاومت و همچنین در عملیات وعده صادق به ظهور رساند.

وی افزود: نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب دل همه مردم نماد والگویی از حرکت مردمانه و مؤمنانه در میان مردم به جا گذاشتند. استاندار پرتلاش فرهیخته ومحبوب در این مدت اندک آنچنان محبوبیتی در بین مردم پیدا کرد که همه از ایشان تمجید کردند

وزیر کشور خاطرنشان کرد:  سرتیپ موسوی با تلاش شبانه‌روزی که جان رئیس‌جمهوری را از جان خودش عزیزتر می‌دانست.

وحید تصریح کرد: امروز همه ما داغدار از دست دادن آنها هستیم و ملت ما در این مصیبت قرار گرفته است. ملت مقاومت  ما و مردم استان آذربایجان شرقی نشان دادند از هر مصیبتی پلکانی برای این نظام و ملت خواهند ساخت.

وی با بیان اینکه  آنچه رئیس‌جمهور ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران ما خواهد بود، گفت: در انتظار آن فراز درخشانی هستیم که از پس از این حادثه برای ما رقم خورد. ملت ما نشان دادند از هر حادثه تلخی برای رشد و نمو این نظام مقدس کوتاهی نخواهند کرد و امروز همان روز است.

وحیدی اضافه کرد: از دست دادن یک رئیس‌جمهور الهی و مردمی یک امام جمعه الگو یک استاندار محبوب و یک وزیر خارجه پرتلاش چیزی نیست که از خاطره برود.

‌وزیر کشور گفت:  آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود. فراموش نخواهد شد این رئیس‌جمهور عزیز ما در این مدت ساختند و ارائه دادند. مهم الگوسازی است.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۵۰۳۰
ارسال نظر